1989
1955

جز ارایشگری چه چیزی درامدش خوبه بازارکار داره 

من دانشجوام دوست ندارم درس خوندنو

مخالفی ، توهین کنی فرهنگو شخصیت خانوادگیتو نشون دادی 🙃و مطمعن باش جوابی دریافت نمیکنی چون نمیتونم لولمو بخاطرت بیارم پایین😊

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

من یه تاپیک زدم کلا نوشتم ع‌کسم گذاشتم دلت خواست ببین 

خودم مغازه دارم ...

باید ببینی به چی علاقه داری 

مثلا دوست من میره مجالس زنونه دف میزنه میخونه ...خوبم در میاره 

علاقشه ...نیاز مالی هم نداره ...ولی دوست داره 

موفق باشی عزیز

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم عزیزان دلم برام دعا کنید این یکی دیگه بعد سه تا سقط برام بمونه ...یه معجزه س فقط که بی بی چکم مثبت شد توی تاریخ یکم دی ماه ۹۹ ...هنوز خودم باورم نمیشه و گیجم 😍 خدایا به حق فاطمه زهرا س خدایا به بزرگی خودت قسم ...راضی م به رضایت ...این بچه م برام بمونه سالم باشه ....آمین یا رب العالمین ...فعلا به هیچکدوم از دوستانم  خانواده م نگفتم تا برم دکتر قلب تشکیل بشه خیالم راحت بشه ...خواهش میکنم برای من و همه مادران باردار دعا کنید ...الهی منتظران حاجت روا بشن ...علی الخصوص دوستان عزیزم آناهیتاجان ...گلی جون ...الهی آمین یا رب العالمین ....الحمدالله قلبش میزنه توی هفت هفته و پنج روز 😍🤗 الان رفتم هشت هفته حدایا شکرت الهی به حق زهرا س سلامت باشه 
1967

طراحی سایت ... فتوشاپ ... اپ سازی...تایپ حرفه ای ... و .....

خودت باش ... نه تندیسی ک دیگران میخواهند                        وقتی قالب فکر دیگران می شوی ...زیبا میشوی ب چشمشان ...   اما قبول کن ...تمام مجسمه ها شکستنی است...درکمال زیبایی😊😊            ( کاربری قدیمم ک ب علتی ک خودمم نمیدونم چیه تعلیق شدم☹)
عکاسی

دوستم رفته هیچی نشده تو خونس با دوربینش از خودش عکس میگیره

مخالفی ، توهین کنی فرهنگو شخصیت خانوادگیتو نشون دادی 🙃و مطمعن باش جوابی دریافت نمیکنی چون نمیتونم لولمو بخاطرت بیارم پایین😊
طراحی سایت ... فتوشاپ ... اپ سازی...تایپ حرفه ای ... و .....

طراحی سایت راحت تره یا برنامه نویسی؟؟

من یه تاپیک زدم کلا نوشتم ع‌کسم گذاشتم دلت خواست ببین  خودم مغازه دارم ... باید ببینی به چی ع ...

هرچقد فکر میکنم اصلا هیچ علاقه ای ب درس خوندن ندارم 

طراحی سایت راحت تره یا برنامه نویسی؟؟

بستگی ب علاقه داره

ب نظرم طراحی سایت راحتتره

خودت باش ... نه تندیسی ک دیگران میخواهند                        وقتی قالب فکر دیگران می شوی ...زیبا میشوی ب چشمشان ...   اما قبول کن ...تمام مجسمه ها شکستنی است...درکمال زیبایی😊😊            ( کاربری قدیمم ک ب علتی ک خودمم نمیدونم چیه تعلیق شدم☹)
8
هرچقد فکر میکنم اصلا هیچ علاقه ای ب درس خوندن ندارم 

خوب نخون خودت میدونی بهترین برات چیه 

یه مدت مرخصی بگیر شاید پشیمون شدی برگشتی به درس

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم عزیزان دلم برام دعا کنید این یکی دیگه بعد سه تا سقط برام بمونه ...یه معجزه س فقط که بی بی چکم مثبت شد توی تاریخ یکم دی ماه ۹۹ ...هنوز خودم باورم نمیشه و گیجم 😍 خدایا به حق فاطمه زهرا س خدایا به بزرگی خودت قسم ...راضی م به رضایت ...این بچه م برام بمونه سالم باشه ....آمین یا رب العالمین ...فعلا به هیچکدوم از دوستانم  خانواده م نگفتم تا برم دکتر قلب تشکیل بشه خیالم راحت بشه ...خواهش میکنم برای من و همه مادران باردار دعا کنید ...الهی منتظران حاجت روا بشن ...علی الخصوص دوستان عزیزم آناهیتاجان ...گلی جون ...الهی آمین یا رب العالمین ....الحمدالله قلبش میزنه توی هفت هفته و پنج روز 😍🤗 الان رفتم هشت هفته حدایا شکرت الهی به حق زهرا س سلامت باشه 
دوستم رفته هیچی نشده تو خونس با دوربینش از خودش عکس میگیره

بده من با دوربینش کلی درآمد درمیارم

فقط دوربین به دست گرفتن ک نشد عکاس

من خودم دوربین ندارم ولی کلی مراسم عروسی رفتم و البوم دیجیتال عروس تحویل دادم

ولی الان دوماهه ازدواج کردم اومدم تهران،دارم دورکاری انجام میدم

بستگی ب علاقه داره ب نظرم طراحی سایت راحتتره

ببخشیدا من سبستم ندارم یه جورایی عقب افتادم تو این مسایل 

میگم کسی ک تاحالا کار نکرده با سیستم بلدم نیست 

میتونه یه برنانه نویس یا طراح بشه ؟؟؟ 

بعد اینکه باید ریاضیتو زبانت  خوب باشه ؟؟؟؟

و اینکه عینه مطالب درسی باید بخونی حفظ کنی یا نه کاملا عملیع ؟؟

بده من با دوربینش کلی درآمد درمیارم فقط دوربین به دست گرفتن ک نشد عکاس من خودم دوربین ندارم ولی کل ...

لایک داری