2703
2553
خوب ب مام یاد بده لطفا 

متاسفانه اینجا با چند خط نوشته نمیشه یاد داد، تازه باید تمرین کرد. اون مراجعم بود روانشناس بودم من

اما سعی کنید حرفهای طرف رو مثل صداهای بیمعنا تلقی کنین یا فکر کنین مثلا ضبط صوته که چیزهای ناخوشایند پخش میکنه اما خوب فقط صداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینارو ب ی ادم بگی ک صدمتر زبونشه چ سودی داره باور کن مم از اینا گنده تراشو گفتم بعدش پشیمون شدم انق ...

گوهخوردن زبون دارن... خونه رو کن جهنم براش..اگ زدت هم بهتررررر میری قانون قشنگ دهنش اسفالته... یکی از فامیلامون شوهرش کتکش زد زنه رفت قانون.از شوهرش کلی تهعد برای پول دادن ،دست  به زن.. حتی اینکه بهش چیزی نگه... غذا درست نکنین اصلا... بابازن میتونه یه مردو از پا دربیاره فقط شماها بلدش نیستین...یه زن شاهو از پا دراورد. اونوقت زنای ما نمیتونن یه مردای چسورو ادم کنن

ای آنکه دوست دارمت  اما ندارمت 💔،بر سینه می فشارمت ، اما ندارمت💔 ای آسمان من که سراسر ستاره ای تا صبح می شمارمت ، اما ندارمت💔 در عالم خیال خودم چون چراغ اشک بر دیده میگذارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای درخت بهشتی ، درخت جان در باغ دل بکارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای شکوفه ترین مثل چتر گل بر سر نگاه دارمت ، اما ندارمت💔

خیلی دلم گرفت الهی که شوهرت زودبفهمه که داره چه به سرت میاره والهی اون زنایی که زندکی یکی دیگه رو جهنم میکنن اتیش بیفته به زندگیشون 

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
2720
خیلی دلم گرفت الهی که شوهرت زودبفهمه که داره چه به سرت میاره والهی اون زنایی که زندکی یکی دیگه رو جه ...

کاش خدا صدای تو رو بشنوه منکه هیچ😭😭

خسته ام خسته تر از آنکه بگویم چه شدست...

عزیزم مردی که این طور میخواد خودشو بهت ثابت کنه و هی میگه این کار کردم و اون کارو کردم یعنی میخواد دیده بشه ..

تو با سیاست و با شگردای زنانه باید بهش اطمینان بدی که قدر زحماتش رو میفهمی 

باید بهش اقتدار بدی ..

مردا دنبال اقتدارن ..اگه زن اقتدار نده با داد و بیداد میگرده دنبال اقتدار ..

ولی اگه زن با حرفش اونو ببره بالا بزرگش کنه مردا مثل موم نرم میشن 

امتحان کن از کم شروع کن ..مثلا واسه صدا زدن از لفظ آقای من ..سلطان من یا هر چی که بهش اقتدار میده استفاده کن 

کم نیار خیلی تلاش کن نتیجه میگیری

اسم خاصی دارن یا فقط بگی ارامش بخش؟خواب اوره؟

قرص پوکساید ۱۰  بگیر از داروخانه!  بدون نسخه می دن  ارزون هم هست!!  من قبلنا شب ها می خوردم عالی بود یه خواب خوبی می رفتم!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2714
عزیزم مردی که این طور میخواد خودشو بهت ثابت کنه و هی میگه این کار کردم و اون کارو کردم یعنی میخواد د ...

عزیزم خدا شاهده همینکارا رو کردم جنبشو نداشت کار ب اینجا کشید گربه صفت میدونی یعنی چی؟؟؟یعنی گربه اگ بهش احترام بزاری فکر میکنه خداست و بهت حمله میکنه

خسته ام خسته تر از آنکه بگویم چه شدست...

عزیزم یه روز بچه هاتو بفرست یجا بعد باهاش یه دعوا راه بنداز چنان غربتی بازی در بیار چنان دربیار تمام ظرفارو بشکون بزن تو سرو صورتت بزن تو سروکله اون مواد غذایی تو یخخچالو بریز بیرون له کن تا بترسه دیگه حرف مفت نزنه بعدم بندازش بیرون درو قفل کن نزار بیاد خونه دو مورد داره یا طلاقت میده راحت میشی یا آدم میشه و راحت میشی بزار اون روتو ببینه☺

تو هم یه جواب بده.وقتی اسمم رو توی شناسنامه ات ثبت کردی یعنی همه ی اینها وظیفه اته وگرنه خودم عقل دارم و میتونم واسه خودم کار کنم و وابسته ی کسی نباشم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

عزیزم خیلی ناراحت شدم .درک میکنم چی میگی .

زندگی با کسی ک خودش هیچ چیز خاصی نداره و فقطم ازت ایراد میگیره نابود میکنه ادمو .

من سه سال یکیشو داشتم خدارو هزاران مرتبه شکر بابام نزاشت ازدواج کنم باهاش 

خودش هیچ چهره خاص یا اندامی نداشت با اینکه همه ازم تعریف میکنن میزد تو سرم همیشه خداروشکر خلاص شدم واسه همیشه

یادش در قلبم ،همچون اذان در کلیسا دورتر از دور

عزیزم خدا چیکار کنه به آدم زبون و عقل داده حقت و بگیر خب هر چی گفت دوتا بذار روش بگو غلط اضافی ام کرد مهریه ت و بذار اجرا

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
2706