2726

یه دوستی دارم دوسال از من بزرگ تره همه میگن شما دوتا خیلی شبیهه همین اصلا انگار خاهر دوقلوین اون دماغش کوچیک تره من چشام درشت تره واقعا هم شبیهیم  از مجردی همش منو خودشو مقایسه می‌کرد از بس مقایسه میکنه منم همین جوری شدم هی باهاش رقابت تو همه چی پیدا کردم رنگ مو کاشت ناخن و مژه و تتو هی سعی داریم نشون بدیم که از همدیگه بهتریم از بس اطرافیان نصفشون میگن اون قشنگ تره نصفشون میگن من قشنگ ترم بخدا خسته شدم یعنی جایی که اون هست نمیخام دیگه برم یا همش رقابت داریم که کدوممون باکلاستر باشیم نمیخام اینطوری باشم خیلی سعی کردم بی‌توجه باشم اصلا واسم اهمیت نداشته باشه ولی نمیشه هی ناخواسته این حس بهم دست میده چیکار کنم😩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوبه خاهش کردم مسخره نکنین 

خب عزیزدل چیکار کنیم الان چی بهت بگیم؟!خودت باید تمومش کنی دیگه دست بردار بابا بیخیال اصن قطع رابطه کن چ کاریه اینهمه عذاب

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
اگه خسته شدی دوستیتو باهاش کم تر کن

کم کردم رابطمو باهاش ولی خیلی پیش میاد که ببینمش کافیه بدونم اون اونجاست صد برابر به خودم میرسم یاهمش فک میکنم جوری زندگی کنم که از اون بهتر باشم تا کسی مارو دیگه نتونه مقایسه کنه 

خب عزیزدل چیکار کنیم الان چی بهت بگیم؟!خودت باید تمومش کنی دیگه دست بردار بابا بیخیال اصن قطع رابطه ...

عزیزم مسخره کردن احساسی که واسم مشکله و سعی دارم درستش کنم و دارم اذیت میشم  درست نیس اگه نمیتونین راهنمایی درست کنین مسخره نکنین اصلا کامت نزارین ممنون

بنظرم دلیلشو باید تو خودت و بچگیت پیدا کنی

احتمالا پدر و مادرت تو بچگی با بقیه مقایسه ت میکردن و حالا داری خودت کار اونارو ادامه میدی و خودتو با بقیه مقایسه میکنی

بنظر من حتی اگه با این ادم کات کنی ممکنه این موضوع تو یه ارتباط دیگه ت خودشو نشون بده پس عمیق تر بهش نگاه کن و رو عزت نفست کار کن تو همینطوری که هستی خیلی کافی و قشنگی.

2706