2737
2734
عنوان

خانواده شوهر😈

533 بازدید | 44 پست

خانواده شوهرم آدمای نسبتا خوبین ، من تنهام کسی وندارم جز یه پدر بیمار ، دوس داشتم باهاشون خوب باشم ک جای خالی خانوادم و پر کنن ولی هم نمیشه هم میترسم صمیمیت زیاد باعث به هم خوردن رابطه مون شه ، مثلا مادرشوهرم صمیمی بشه توقع کار داشته باشه ازم ،

بنظرتون تنهایی مو میتونم باهاشون پر کنم یا نه،نرم ک لااقل رابط عروس مادرشوهری هم خراب نشه ،چون ب هرحال دوری و دوستی ازقدیم گفتن بهتر دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم امتحان میکردم گاهی میبینی مادرشوهر از مادر خود ادم بهتر میشه ولی اگه دیدی یه جایی دارن بهت فشار نیارن فورااا عقب بکش الان خاله های من و عروساشون مثل مادر دخترن 

2731
2738

نه بابا نرو منم مادرشوهرم خیلی خوبه بااینکه تو یه ساختمونیم ولی اصلا نمیرم خونشون هرازگاهی خیلی کم پیش میاد برم فقط هفته ای یبار شام میریم بری پرو میشن اونوقت توقع دارن همیشه بری یبار نری ناراحت میشن 

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
من بودم امتحان میکردم گاهی میبینی مادرشوهر از مادر خود ادم بهتر میشه ولی اگه دیدی یه جایی دارن بهت ف ...

روز زایمانم بخاطر ی موضوع خیلی کوچولو درحالی ک عروس خوبی بودم براش تنهام گزاشت و گفت زنگ بزن خاله ی مادرت بیاد 

2706