2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قرص لاغری منم از دوستان نینی سایت یاد گرفتم

این قرصا شیمیاییه آجی..من اینهمه خودم برای چاق شدنم دنبال راه های مختلف رفتم و تحقیق کردم تا آخرش به این نتیجه رسیدم میزان کالری دریافتی بیشتر از هرچیزی آدمو چاق یا لاغر میکنه بقیه همش عوارضه

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)
2738
رژیم هم داشتید؟ بعد قطع قرص وزنتون برنگشت؟ منم امروز گرفتم بخورم کاش یکم اشتهامو کم کنه کاااش

سلام رژیم هم داشتم از۷۲رسیدم۶۸ولی بعد رژیم گذاشتم کنار دوباره وزنم برگشت به۷۲من ورزش نمیکردم اگه ورزش کنی اثرش بیشتره رژیم هم کم خوری میکردم در من اثر داشت

رژیم هم داشتید؟ بعد قطع قرص وزنتون برنگشت؟ منم امروز گرفتم بخورم کاش یکم اشتهامو کم کنه کاااش

شما هم نتیجه به من بگو ببینم رو شما هم اثر داشته داروخانه ای به من گفت بدون ورزش و‌رژیم تاثیرش کمه وگرنه ما همه میخوردیم لاغر میشدیم چون خودش چاق بود😁

شما هم نتیجه به من بگو ببینم رو شما هم اثر داشته داروخانه ای به من گفت بدون ورزش و‌رژیم تاثیرش کمه و ...

من مشکلم اینه نمیتونم رژیم بگیرم یه چیزی میخوام اشتهامو کور کنه

فعلا که رو من اثری نکرده تا الان

عزیزم رازیانه چه اسیبی میزنه؟

هورمون ها رو بالا پایین میکنه

مصرف زیادش باعث کیست تو سینه میشه

من ک توده تو سینم دارم دکتر جراحم گفته اصلا خانم ها نباید رازیانه مصزف کنن مگر طبق نظر پزشک اونم خیلی کم

ب نظرم نمی ارزه برای لاغری چنین ریسکی بکنیم 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2706