2726
عنوان

بچه ها شامپو از دستم افتاد سر خورد تو کاسه توالت ولی زود برش داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 37 پست
اینجا الان میان بهت میگن بنداز بره.اما در شامپورو وا کن محتویاتشو بریز تو یه جای دیگه همین‌

ممنونم ... بعد هم چاه بست ما گذاشتیم عذرخواهی میکنم اصلا اونجا نیفتاد خیلی ببخشید همون بالای کاسه توالت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنونم ... بعد هم چاه بست ما گذاشتیم عذرخواهی میکنم اصلا اونجا نیفتاد خیلی ببخشید همون بالای کاسه تو ...

حساس نشو تمیزه

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

شستیش دیگه...

اونایی که میگن بندازش ...آیا همونطوری که خودتو میشوری.دستتو بعدش میکَنی میندازی؟  

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
ویه سوال تکنیکی وقتی دستشویی بودی شامپو اونجا چیکارمیکرد که سر بخوره بره تولوله؟🤔🤫🤫🤫🤭😂

😀😀😀😀😀😀 گلم ما حمام و دستشویی یکی هست رفته بودیم با بچم دو سالشه حمام حالا خوابوندمش رفتم حمام را مرتب کنم شامپو اینا همه کف حمام بود برش داشتم یهو سر خورد از دستم 

بشور تمیز میشه دیگه

به این فکر کن نصف خوراکی هامون مثل سبزی و صیفیجات کود حیوان میریزن پاش.پهن.پشکل.چطور میشوریم میخوریم.اینکه خوراکی نیس

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2706