2726
عنوان

بدن درد کرونا اولین علائم

1480 بازدید | 9 پست

بچه ها من شب اصلا خواب خوبی نداشتم چون همسایه هامون رفت وامد داشتن نشد راحت بخوابم کم خواب که میشم بدنم درد میگیره صبح با بی حسی وکرختی بدنم بیدارشدم علائم دیگه ای ندارم نه سرفه نه تب نه تنگی نفس نه عدم حس چشایی

میترسم یه موقع کرونا باشه...!!!

بیاین کمکم کنید توروخدا...استرس دارم

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمال خیلی زیاد که خوب نخوابیدی بدن درد داری و کرونا نیست.بعدم حتیاگه کرونا باشه ترسی نداره که مثل ی سرماخوردگی رفع میشه میره نگران نباش

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
2728

بیشتر واسه کم خابیه واسترس الان برو  یه مسکن بخور وبخواب ببین بهتر نمیشی اگه بعد چند ساعت دوباره بی حال بودی وبدن درد داشتی احتمالن کروناست 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
احتمال خیلی زیاد که خوب نخوابیدی بدن درد داری و کرونا نیست.بعدم حتیاگه کرونا باشه ترسی نداره که مثل ...

انشاالله

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
بیشتر واسه کم خابیه واسترس الان برو  یه مسکن بخور وبخواب ببین بهتر نمیشی اگه بعد چند ساعت دوبار ...

صبح زه مسکن خوردم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم بخابم

نه بابا سرما خوردی چون دیشب سرد بود منم همینطور شدم... چای و دم نوش گرم بخور...

اره خونمونم سرد بود

الان ک دقت میکنم بینیم هم میسوزه واااای