2733
2734
عنوان

بچها ی لحظه بیایید کارتون دارم

201 بازدید | 20 پست

بچها این خانمی ک استارترش مهر و ابانم هست ! 

داستان طلاقش گذاشته ک همسرم گفته با خواهرم حرف نزن بعد طلاقش داده گفته بهم خیانت کردی بعد همه نوشتن وای خدا لعنتش کن شوهرت ! وای ناراحت شدم سر عقل بیاد !!!!! 

چرا انقدر مردم ما ساده اند !!!! 

مگه میشه همچین چیزی تا دلیل اصلی قاضی متوجه نشه ک طلاق نمیده عزیزای من ! من رفتم دادگاه زن و شوهرها اونجا همدیگرو میزدن !!! باورتون میشه !!! 

اگه ندیدید ی سر بزنید بعد نظر بدین ! من نمیدونم مشکل این خانم چی بوده !! ولی موضوع به همین راحتی ها نیس !!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثلا به فرض که حرف این خانم درست باشه همون خواهرشوهر نباید میومد پادرمیونی می کرد

افرین !!!!! بعدم کدوم دختر از مادرش بد میگه و با زن داداشش غیبت مادرش میکنه !!! اصلا همرو دروغ میگه !!! 

2738

چرا بقیه رو قضاوت میکنیم؟شاید اون فقط یک دلیلشه.چکاربه مردم داریم؟ 

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
چرا بقیه رو قضاوت میکنیم؟شاید اون فقط یک دلیلشه.چکاربه مردم داریم؟ 

برای منم مهم نیست اخه ی سری ها خیلی ناراحت شدن خاستم الکی غصه نخورن ؟؟؟!!! اخه برو تاپیکاشو بخون فقط مونده ی سری ها براش گریه کنن!!!

برای منم مهم نیس ولی اخه ی سری ها انقدر ناراحت شدن خاستم اونا رو از غم آزاد کنم😑😐😂

ول کن بابا

بخون و رد شو فقط

هیچیه اینجارم جدی نگیر

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه
برای منم مهم نیست اخه ی سری ها خیلی ناراحت شدن خاستم الکی غصه نخورن ؟؟؟!!! اخه برو تاپیکاشو بخون فقط ...

خوندم تاپیکا شونو. مشکلشون چیز دیگه ای هم هست احتمالا. هرکی ام غصه میخوره خودش باید اول جوش خودشو بزنه. تو دنیای مجازی واااقعا فهمیدم جای غصه خوردن نیست. چقدددر با تاپیک گلبهار من غصه خوردم بعدش دروغ بود. بعد دیگه ناراحت نمیشم😁

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به ذره گر نظر لطف بو تراب کند/به آسمان رفته و کار آفتاب کند 
2706