2737
2734
عنوان

حافظه ام کلا نابود شده چاره چیه

207 بازدید | 26 پست

هیچ چیزی یادم نمیمونه

هرچی بهم‌میگن یادم میره

دائم وسایلامو گم میکنم

کلافه کننده اس دیگه

خسته شدم ازبس دنبال وسایلام گشتم

گوشی سوییج حتی‌لباس پاوربانک شارژر

هرروز گم‌میشن ۲ ساعت بعد پیدا میش😞

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

تلقین نکن اثر تلقینه شایدم فکرت درگیره استرس داری

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

روزی 21 بار ایت الکرسی بخون . ناشتا مویز بخور

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.

یه راهکارتجربه شده دارم..ببخشید میدونم خیلی شخصیه ولی نماز میخونید؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

به منم راهکار بدین خانوما 

هرچیزی ک یاد دارم مثلا یه دعا ک چندین ساله یاد دارم و میخونم همیشه یهو میبینم هیچی ازش یادم نمیاد چن وقته اینجوری شدم 

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
نه بیخیالم ولی خب قبلا مغزم شدید درگیر‌بود

اره خب اثر همونه. نگران نباش 

2706