2737
2734

دوستای گلم کسی میدونی لکه های سمج لباس بچه چجوری پاک میشه؟؟ مثلا لکه ی سیب ، موز و.... بچه ست دیگه هرچی میخوره میماله به لباسش هرچی میندازم تو لباسشویی یا با دست میشورم نمیره اصن😣

تازه فرشمم تازه داده بودم قالیشویی، پریشب مهمون داشتم چایی ریختن روش، نگفتن همون لحظه پاک کنم منم بعد دوروز دیدم الان هرچی با تاید و دستمال سابیدم نرفت، چیکار کنم؟؟ قهوه ای شده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
دو تا روش داره با پودر لباسشویی و آب ی خمیر درست کنی و بمالی روی لکه بعد از یک ربع بشوری با سیف کر ...

سیف کرمی رنگشو نمیبره؟؟؟ اخه یه بار یه قطره ریخت رو فرشم قشنگ رنگ اون قسمت سفید شد

تازه فرشمم تازه داده بودم قالیشویی، پریشب مهمون داشتم چایی ریختن روش، نگفتن همون لحظه پاک کنم منم بع ...

شامپو فرش میبره.دختر من یه لیوان چای شیرینو ریخت رو فرش.چند روز بعد با شامپو فرش تمیز کردم و بخارشو کشیدم سفید سفید شد

سیف کرمی رنگشو نمیبره؟؟؟ اخه یه بار یه قطره ریخت رو فرشم قشنگ رنگ اون قسمت سفید شد

من برای بعضی لکه ها مثل لکه‌ی عرق صورت روی روسری و سر یقه های پیرهن مردونه استفاده می‌کنم تا ب حال ب مشکل نخوردم