2733
2734

چجوریه؟میشه اون پیج هایی که خودمون میخوایم و فالو کنیم تند تند؟(مثلا یه بخش برای پیج اشپزی داشته باشه یه بخش پیج ایده و..

)و قاطی نباشه

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@tarfandokhalaghiat بیا اینجا ببین همین رو میخوای

رنگی نشده😦

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید
2738
گند میزنه ب پیج  همین

منظورتون اینه که همه جور پیجی فالو میشه و قسمت خانه(که پست های پیج ها رو میاره)همه چی میاره نه؟

من دارم

همینجوری که من میگم؟اسمش چیه؟

ب درد نمیخورن پی اش نرو ولی یه روش طبیعی بلدم خود ب خود فالوورات زیاد میشه میخوای بگم؟

بله بگین ممنون🌹🌹

ب من بگو😐

ببین برو پیج کسایی ک تیک آبی دارن رو فالو کن تند تند بعدش خود به خود اکانت های مختلف میان فالووت میکنن ، اگه اطمینان نداری ی پیج پیک بزن امتحان کن تند تند فالو کن پیجایی که تیک آبی دارن

ببین چجوری بدون اینکه کسی پیجتو بشناسه بهت درخواست فالو میدن

2706