2737
2739
عنوان

بچه ها نظر بدید ایفون یا طلا

2304 بازدید | 41 پست

بچه ها من شاغلم،

سرکار دولتیم حقوقم زیاد نیست ولی خوبه خداروشکر،

درحال جدایی از همسرمم و زیاد حال روحیم خوب نیست،

میخاستم برا خودم ی کادو بخرم حال خودمو خوب کنم،

ماشین دارم،ولی خونه ندارم خونه پدرمم،

خیلی دلم آیفون ۱۱پرومکس میخاد یکی‌از اشناها گوشیشو داره میفروشه میخاد ۱۲بخره،

۳۷داره میفروشه،میدونم سالمه گوشیش چندجایی هم نشون میدم موبایل قروشی اشنا،

گوشی خودم  ایفونه ایکسه ۲۲تا بفروشم بقیشو پول بذارم بردارم؟

کل پول نقد و پس اندازمه این ماوتفاوت،ولی واقعا دلم میخاد،حس میکنم حس خوبی بگیرم،حال روحیم عوض شه،ولی میترسم پشیمون شم..

مامانم میگه با این پول برو یه سکه بخر و نیم سکه ،نیمدونم..

نظرتون؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طلا

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

نظر من اینه ک با این چیزا روحیت تغییر نمیکنه .‌بکنه هم موقته

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2738

طلا

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     

طلا..واست پس انداز میشه میتونی خونه هم بخری واسه خودت

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2706