2726
عنوان

کسانی که

33 بازدید | 5 پست

کسانیکه معدردشون باعث مشکل در تنفس میشه .

چجوریه میشه بگین من وقتی نفس عمیق میکشم نمیتونم کامل نفس بکشم و معدم هم از پشت درد میکنه البته همیشه وقتی معدم درد بگیره بالای شکمم درد نمیگیره.

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
من وقتی معدم درد میکنه انگار یه چی تو گلوم گیر کرده و نفسم هم تنگ میشه  خیارهم ک میخورم معدم د ...

بله بله دقیقا انگار یچیزی تو گلومه و نمیزاره نفس بکشم و تند تند نفس عمیق میکشم الان احساسه سنگینی میکنم سره معدم خیلی بده .

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا بند سر دلی ...من اینجوری بودم رفتم بندی خوب شدم ..ب ی بندی خوب و متخصص مراجعه کنین 😑😕

کاربر اقام🙏اللهم عجل لولیک الفرج ....خدایا ظهور اقامون امام زمان رو برسان🙏واسه سلامتی اقا امام زمان ی صوات .....😍    بـاور کـــــنآنکــــــس کہ وعــــدههمیـــشہ مــانـــدن را مـیدهـد!!رفتنـے تر استــ....دل نـــبـــند....😔‌‌‌‎‌‌‌🎸   یادبگیر هیچوقت دلتو ب هیچے‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوش نکنی دنیا زودی داشته هارو از ادم میگیره😔‌ کاش اینجا بودی!همین کنارِ خودم ...و من یادم می ‌رفت ؛که خسته‌ام ...خرابم ...ویرانم .......😔
2728
بله بله دقیقا انگار یچیزی تو گلومه و نمیزاره نفس بکشم و تند تند نفس عمیق میکشم الان احساسه سنگینی می ...

قرص بخوری خوب میشی

عرق نعنا هم اگ داری چ بهتر من وقتی معدم درد میگیره یه کم عرق نعنا میخورم اب رو اتیشه

قرص بخوری خوب میشی عرق نعنا هم اگ داری چ بهتر من وقتی معدم درد میگیره یه کم عرق نعنا میخورم اب رو ا ...

ممنون