2726
عنوان

واقعا نصف اموال مرد بعد از طلاق به زن میرسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4827 بازدید | 86 پست

اگه مرد درخاست بده ..بله 

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناشزه ینی چی

یعنی خانوم سر خونه زندگیش باشه و خونه رو ترک نکرده باشه. اگر اینجور نباشه زن ناشزه هست یعنی ناسازگار و به عبارتی همون تمکین نکردن خودمون.

در ضمن، فقط نصف اموالی که بعد ازدواج مرد به دست آورده نصف میشه. اموال قبل ازدواجش نصف نمیشه

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!

تو ایران نه شما فک کنم تو خارجین🤔

بعد طلاق فقط مهریه به زن میرسه که اونم اگ مرد تمکن مالی داشته باشه در غیر اینصورت قسط بندی میشه و اونم تا ۱۱۴ تا سکه شو میدن فک کنم..

و اینکه ارثیه هم باید به مرد برسه بعد.. از مال پدرشوهر نمیدن

2728
اگه توقیف بشه مهریه رو از ارثیه میدن؟برای کسی دیگه میپرسم واسه خودم نیست

آره عزیزم. باید توقیف کنه. حالا اگه ملک یا ماشینه از طریق اداره ثبت و اگر پوله از طریق دادگاه که درخواست میده و به بانک نامه میزنه.

کلا مهریه درسته قانون جدید اینه که مرد نداشته باشه ازش نمیگیرن ولی اگر داشته باشه یا مالی بهش رسیده باشه، تا همون مبلغ باید مهریه رو پرداخت کنه

اگه مرد طلاق بده نصف اموال میرسه.که اونم هیچ مردی درخواست نمی ده که جون به لبت میکنن که توافق کنی.

اون جون به لب کردنه به خاطر بخشیدن مهریه اس اصلاااا همچین چیزی نیس که نصف اموال برسه اون تو آمریکاس

تو ایران نه شما فک کنم تو خارجین🤔 بعد طلاق فقط مهریه به زن میرسه که اونم اگ مرد تمکن مالی داشته با ...

یعنی اگه مرد تمکن مالی داشته باشه و بتونه تمام مهریه رو یجا بده بازم فقط همون ۱۱۴ تا رو میدن یا همه سکه هارو میدن؟

شرط چاقو مُرد

فامیل ما خانمش داره طلاق میگیره تا حالا نزدیک یک میلیار از آقا گرفته خونه ملک ماشین

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اگه توقیف بشه مهریه رو از ارثیه میدن؟برای کسی دیگه میپرسم واسه خودم نیست

بله اگه ارث رسیده توقیف اموال میزنن و از ارث مهریه خانوم رو میدن البته اگه ارث خونه باشه و مرد خونه نداشته باشه از خودش ازاین مورد مهریه تعلق نمیگیره به زن .چون خونه رو نمیفروشن مهریه زن رو بدن .

اگه مرد بدون علت زن رو بخواد طلاق بده و زن هم عدم تمکین نکرده باشع بله نصف اموال مرد مال زن هست و اگه اموال داره قسط بندی نمیکنن اگه اموالش میتونه کامل مهریه زن رو بده اگه نداشته باشع قسط بندی میکنن.

تا خدا با من است زمانه با من است .
یعنی اگه مرد تمکن مالی داشته باشه و بتونه تمام مهریه رو یجا بده بازم فقط همون ۱۱۴ تا رو میدن یا همه ...

خیر. به هیچ وجه. اگر داشته باشه باید همه رو بپردازه

2706