2733
2734
عنوان

درد زیر دل در هفته ۳۲

843 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من دیروز دلدرد شدیدی گرفتم طوری ک راه رفتن و نشستن برام سخت بود بیمارستان رفتم نوار ان اس تی گرفتن خوب بود ازمایش ادرارمم خوب بودش و دهنه رحمم هم بشته بود وگفتن مشکلی نیس و بعد یک ساعت دردم خوب شد علت این درد چی بودش؟کسی اینجوری شده تا حالا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چ قرصی داد بهتون؟

ایزوکسوپرین.  ازاین قرص ریزاس ضرر هم نداره میتونی از داروخونه بخری به من گفت تا یکماه هرروز بخورم اماشما میتونی یه هفته بخوری یه وقت دوراز جون زایمان زودرس نکنی

🍉🍉🍉🍉🍉
ایزوکسوپرین.  ازاین قرص ریزاس ضرر هم نداره میتونی از داروخونه بخری به من گفت تا یکماه هرروز بخو ...

شما درد داشتی انقباض داشتی؟اخه من دکتر ک معاینه تم کرد گفت هیچ انقباضی نداری

شما درد داشتی انقباض داشتی؟اخه من دکتر ک معاینه تم کرد گفت هیچ انقباضی نداری

منومعاینه نگرد فقط گفتم زیر دلم و واژنم درد میکنه موقع بلندشدن و نشستن درد دارم شدید  واقعا باید زیر دلمو میگرفتم و راه می رفتم گفت طبیعی ن این دردا تواین هفته ها  ولی این قرص رو بخور ک اززایمان زودرس هم جلوگیری کنه

🍉🍉🍉🍉🍉

از٣٠به بعد دردای کاذبه میاد.ازسردی میشه..ازنفخ..من خیلی این روزا شکمم دردمیکنه تیرمیکشه بازخوب میشه

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت