2733
2734

برا اساس طالع ابجد مادر  و پسر گرفتم

این اومد

یعنی همه خصوصیات این میشه؟

اونجا ک نوشته دو  زن در طالع هس یعنی حتما دوتا زن میگیره یان مثلا؟؟

توروخدا بگید

قوس برج نهم طالع مردانهر آن شخصی که به طالع قوس باشد ستارهحضرت ایوب (ع) است و برج آتشی خانه مشتری است .

هرکس به این طالع بوجود آید خوشرو و خوش قامت و ابرو کشیده و درطرف راست صورت خالی یا نشانی دارد که نشانه اقبال و دولت اوست .

در اول عمر بسیار خوشگذرانی کند اما باید شکر نعمت الهی را بجا آورد تا در زوال گرفتار نشود و از دوستان راحتی و خوشی بیندو از پدر و مادر خود کمتر نفع بیند و از  خواهر خود نفع میانه بوداما یک نفر از دوستاناو مشفق و مهربان باشدبحدی که از برادر و اقارب آن بهتر باشد .

بیماری وی بیشتر از همزاد باشدو فرزندان او اگر نماند از سادات موسویدعا گیرد تا بماند.

مسافرت به طرف دریا او را نیکو بودو در یک سفر ازیک نفر به او صدمه رسد اما عاقبت بخیر باشدو باید راستی را پیشه خود کندو البته در معامله و امور تجارتی خود بینا باشداما به شرطی که حرام نکند اگر یک دینار مال حرام بدست آورد صد دینار از دست بدهد.

در خواب یکی از انبیاء را ببیند و از آن روز کارش ساعت به ساعت و روز به روز بهتر شودو آخر مطلب خود را دریابد.

اما با هرکس وفا کند جفا بیند و زن جفت ئر طالع دارد و از یک نفر از آن زنها بسیار نفع ببیند و از فرزندان او بهره مند شود .

عمر طالع او به سی سالگی است چون از آن بگذرد به نود سالگی برسد. واز حیوانات سم شکافته بهره مندشود بشرط آنکه حقوق شرعیه آنها را اداء کند تابر وی میمون باشد.انشاالله تعالی

و صاحب این طالع چنانچه بخواهد از بلیات محفوظ بماند باید دعای حرز حضرت فاطمه (ع) و

حرز حضرت جواد (ع) با خود دارد و صاحب این طالع را بسازد ماه رمضان و رخت الوان و انگشتر فیروزه و ماه نو را بر روی مصحف نگاه کند تا بر وی مبارک باشد . والله العالم 

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بعضی هاش رو میتونن داشته باشن منظور از دو زن تو طالعش هست اینه که دو تا زن روی زندگیش تاثیر میزارن ...

توروخدا گلم ؟؟؟مطمعنی؟؟؟ چجوری فهمیدی؟

اخه برا داییمم گرفتم برا اون نوشت زن جفت (دوتا) در طالع دارد و برا فرزندش ضرری میرسه ک اخرش خیر میشه این ب معنی دوتا زنه؟؟؟.

اینی ک من خودم با ی اسم دیگ گرفتم نوشته زن جفت درطالع دارد ک از یک نفر از انها خیلی نفع بیند.

این دقیقا یعنی چی؟  از دیشب فکرم درگیره

توروخدا گلم ؟؟؟مطمعنی؟؟؟ چجوری فهمیدی؟ اخه برا داییمم گرفتم برا اون نوشت زن جفت (دوتا) در طال ...

من یه دوست قدیمی داشتم خواهرش از اینجور چیزا بلد بود

اگه نوشته باشه دوتا زن جفت دارد معنیش دو تا زن میگیره

اگر جفت زن تو طالعشه منظورش دو تا زن توی طالعش هست که تاثیر میزارن تو زندگیش

همه جور فالی بلد بود ولی اعتقاد نداشت میگفت به هرچیزی فکر کنی برات اتفاق میکنه همیشه به چیزای خوب فکر کن

من یه دوست قدیمی داشتم خواهرش از اینجور چیزا بلد بود اگه نوشته باشه دوتا زن جفت دارد معنیش دو تا زن ...

اها مرسی قشنگم

2706