2737
2734
عنوان

جنسيت در ان تى

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 76 پست
گفت احتمالا دختر

احتمال خیلی زیاد دختره به منم ان تی گفت دختره گفتم مطمئنی برم سیسمونی بخرم؟گفت ۹۸%درست درمیاد تنها از رو آلت نمیگن دختره یا پسر از جمجمه و طرز قرارگیری و تخمدان درحال تشکیل بدن جنین و... تشخیص میدن.

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان اونایی ک بلدن تگشون کنید ان تی و جمجمه و نظریه nub

نميدونم كيا بلدن دو روز ديگه ميرم آنومالى ميام خبرشو ميدم خيال خودمم رلحت ميشه ولى من رفتم پيش دكتر رضوانى زاده سونوگرافى صدرا ميگن خطاش خيلى كمه 

2728

برا منکه درست بود

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید
2738
اى جانم خدا حفظش كنه فندق كوچولوتو 😍

ممنونم عزیزم برا من الان ۱۶ماهس😍😍😍

خدا اولادتو صحیح و سلامت به بغلت برسونه😍😍😍

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
2706