2726
عنوان

یاخدا این کم بود؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 87 پست
هنوزم بعد یکسال فکر میکنی علایم کرونا غش وتشنج هست؟اون اوایل که کرونا اومده بود عکس وفیلم افرادی که ...

راست میگی🤣🤣🤣🤣یادم نبود   زرونا بوده حتما  نه غش بود نه تشنج   درس نخوندی   گفته نفسم بالا نمیاد

دیده خراب کرده  خواسته خودشو لوس کنه .دلت بسوزه براش توجه کنی. حالا شمام به روش نیار نادیده بگی ...

برای هفت پشتش بسه جرات داره بازم تکرارکنه از آدمهای سوسول خوشم نمیاد اونم مرد باشه که افتضاح

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا😬😂😂😂😂

بخدا بعضیا ملتو گیر آوردناااااا😒😂😂😂😂😂من حالا فک کردم چی شده 

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
بیا😂😂🚶🏿‍♀️

😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2728
راست میگی🤣🤣🤣🤣یادم نبود   زرونا بوده حتما

پدر بزرگ من و میشناسی مگه شما😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂اونم خدابیامرز زورنا زیاد میگفت😝😝😝😝😝

میشه برای حل مشکل زندگیم ک شده گره سفت ی صلوات بفرستین ممنون میشم😊💋💋💋💋انشالله شماهم ب ارزوهاتون برسین🙏
منم گفتم از شدت ناراحتی چیزی نشده باشه😒😂😂😂

ببین با احساسات وقلب پاک ما چطور بازی میکنن گفتم برم کمک راهنمایی بدم😢😝😝😝😝😝😝

راست میگی🤣🤣🤣🤣یادم نبود   زرونا بوده حتما  نه غش بود نه تشنج   درس نخوندی   گ ...

فعلا که بی سواد تویی،گفت صدایی از نفسش میده بالا،نگفت نفسش بالا نمیومده،بعدم گفت صدای افتادنش اومده وولوشده بوده رو زمین،،،یهکم با دقت بخونی بدنیست

توروخدا فک نکنین مسخره بوده یعنی سکته میکردم گفتم نکنه چیزش بشه بطور زنده ندیدین مثل بید میلرزیدم

درکت میکنم عزیزم

اما خیلی دیر گفتی😂😂

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
2706