2726
عنوان

چه خصوصیتی از همسرتونو دوست ندارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هه خساست!بدترینه اه

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2728

بی خود وبی جهت قهر میکنه و اگه من سمتش نرم گاهی تا ده روزم میشه که قهره 

به نظرم اگه مشکلی را در طول عقد دیدید باید همون موقع بر طرف کنید و سنگاتون را وا بکنید ونگید بعد عروسی درست میشه 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

خوبه خوبه

ولیییی

اگر خدایی نکرده لج کنه

دیگه لججججج کرده هااااا لجججججج

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

اهل بحث کردنه من که کلا کم حرفم زیاد وارد بحث باهاش نمیشم ولی با مامانش که اهل بحثه یه شوهر خاله داریم دائم سر یه مسئله بحث میکنه این میگ من درست میگم اون میگ من درست میگم دیروز وزن بچه مون تو سونو میگم اینقد بوده میگه نه دکتر خودش گفت اینقده تا موقعی که برگه یونو نیاوردم جلو چشش حرف خودش و میزد 

2706