2737
2734

[QUOTE=166225398]من استفاده کردم منو زیاد چاق نکرد ولی یه ذره حجم داد بدنمو بعد از غذا بخور واسه چاقی میخوای[/QUOTچقدباید بگذره جواب بده

معنی اسمم یعنی:برنج ..گوشت..کوردی مهاباد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلا مفیده پرازویتامینه بخور ده دیقه بعد ازناهارو شام

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
کلا مفیده پرازویتامینه بخور ده دیقه بعد ازناهارو شام

با شیر یا ماست قاطی میکنم میخورم ولی خیلی بدمزه ست باید چشاموببندم موقع قورت دادن

2738
با شیر یا ماست قاطی میکنم میخورم ولی خیلی بدمزه ست باید چشاموببندم موقع قورت دادن

وابیخیال کجاش بدمزس عین نون میمونه 

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
وابیخیال کجاش بدمزس عین نون میمونه 

طعم آرد میده منکه وقتی میخورم نزدیکه بالا بیارم مجبورم میخوام صورتم چاق شه

خالی هم میشه خورد؟

نمیدونم من باشیر میخوردم دوسداشتمم

2706