2737
2734
عنوان

سلام. بیاین خیلی مهمههههههه

189 بازدید | 17 پست

از روز شنبه تحریم ملی خرید مرغ وگوشت وماهی همزمان در سراسر ایران آغاز میشه! با نخریدن به مدت یک هفته قیمت ها واقعی میشه، کافیه یک هفته نخریم.

خواهش میکنم بخوانید،منتشر کنید و پایبند باشید یکبار بیائیم مثل ملت های توسعه یافته عمل کنیم

لطفا این پیام رو به تمام گروه هاتون بفرستین لطفا کم کاری نکنید و علیه گرانی متحد باشیم

لطفا ارسال به ۱۰۰۰ نفر برای این پویش ملی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تقصیر خودمردمه هی گرونی میاد مردم بیشتر خرید میکنن امروز تحریم مرغ بود صف درازی کشیده بودن برای خرید مرغ 

ماهم اگ مثل کشورهای دیگه خرید نکنیم پایبند باشیم اینقد همه چی رو گرون نمیکنن

تقصیر خودمردمه هی گرونی میاد مردم بیشتر خرید میکنن امروز تحریم مرغ بود صف درازی کشیده بودن برای خرید ...

مثل بنزین 😂😂😂😂

خدایا هزاران هزار مرتبه شکرررررررررررررررررر(اللهم صلی علی محمد و آل محمد)
با یه هفته هیچیت نمیشه عزیزم

چرا میشه مخصوصا الان که همهگیری شده ،تو ناراحتی خودت نخور مردم تو دردسر ننداز

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
ما نخوریم مریض و ضعیف بشیم خوبه؟ ضعیف بشیم مریض شدیم چی؟ تو جواب میدی؟؟؟؟؟

آدمهایی مثل تو جامعه رو خراب کردن 

یه هفته نخوری مریض میشی؟ 

اگه بدنت اونقدر ضعیفه که با یه هفته نخوردن مریض بشی همون بهتر ک بشی 

من ملتم رو تو این گرونی ها شناختم 

و فهمیدم که ملت ایران چند دسته س 

مرفهان بی درد که نمیدونن گرونی یعنی چی 

بعضی ها درآمد متوسط دارن ولی باز زورشون میرسه بخرن که اینا دو دسته میشن باشعور و بیشعور،  اونایی ک شعور دارن خرید رو تعطیل میکنین تا قیمتا بیان پایین اونا ک ندارن بدون فکر به خرید ادامه میدن 

فقیرا هم ک ندارن بخرن 

طبقه ی متوسط جامعه اگه همگی رعایت کنن قیمتا میان پایین ولی متاسفانه اون دسته ی بیشعور اجازه نمیدن چون تعدادشون خیییلی زیاده 

واسه همین اونایی هم ک رعایت میکنن به نتیجه ای نمیرسن 

2706