2733
2739
عنوان

فیلم های که واسه شوهرتون بازی کردین بگید بخندیم 🤭🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 9387 بازدید | 212 پست
منم امتحان ترم دستمو چاقو یه کم بریده بود درحد نیم سانت من دستمو تا ارنج پانسمان کردم معلمام تا تموم ...

خوشبحالت من دستم از کتف تا مچ سوختگی درجه دو داشت ی هفته خونه موندم بابام انقد باهام درس کار کرد از معلم و بچه های مدرسه هم جلوتر بودم تازه میرفت مدرسه تست و کوییز هم می گرفت می آورد خونه همه رو حل کردم بعد ی هفته با خودم بردم مدرسه😊

خوشبحالت من دستم از کتف تا مچ سوختگی درجه دو داشت ی هفته خونه موندم بابام انقد باهام درس کار کرد از ...

چه بابایی وای 😂😂😂😂 من بابام صبحا نبود دستمو پانسمان کردنی خداروشکر ولی مامانم انقدر غر میزد حریفم نمیشد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بابایی وای 😂😂😂😂 من بابام صبحا نبود دستمو پانسمان کردنی خداروشکر ولی مامانم انقدر غر میزد حریف ...

ب شدت منظم و اصولیه 

یعنی گریه میکردم از شدت درد ی نیم ساعت اف میداد میگفت دردت کمتر شد ادامشو کار میکنیم باهم😂

دیروز رفتم امپول زدم به خانوم پرستار میگفت اروم بعد که امپول زدن من کلی گریه کردم عصربهش گفتم کمک ...

ایول خدا نکشتتون عجب بلاهایی به سر شوهرهاتون میارین دارم یاد میگیرم😂😂😂😂

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩
2728
من با شوهرم دعوا کردم بعد میگرن دارم اونشب نه عود کرد نه چیزی انگار نه انگار از شانسم 😑   تو ...

ایول دمتون گرم😂😂😂😂کلا نخبه ایم همه ماشالا

ایول خدا نکشتتون عجب بلاهایی به سر شوهرهاتون میارین دارم یاد میگیرم😂😂😂😂

عزیزمم من بلایی به سرش نیاوردم😑

من فقط وقتی مریضم زود گریهم میگیره دست خودم نی همینطور فقط چشم ها م میدارم رو هم اشک ها م میاد.

بعد اون فکر کرد من از دست اون ناراحت شدم.

اگه شوهرتون احساسی باشه جواب میده🤣🤣🤣

هر چی اسم زدم تکراری بود😐😐😐😐شدم تنهااااا
2738
ایول دمتون گرم😂😂😂😂کلا نخبه ایم همه ماشالا

شوهر من کلا واهمه ی از دست دادن منو داره برا شوهرای بقیه جواب نداده 

دوستم میگفت بعد دعوا رفتم حموم جلوی چشمش هم تیغ و برداشتم بردم  تا صبح تو حموم موندم انگار نه انگار مثله خرس خوابیده بود 😂😂😂😂

شوهر من کلا واهمه ی از دست دادن منو داره برا شوهرای بقیه جواب نداده  دوستم میگفت بعد دعوا رفتم ...

😂😂😂😂پس خوشبحالت شده

گوشیم از دستم افتاد صفحه اش شکست خودم و زدم به اون راه همسرم اومد دید گفت چیشده منم بی خبری زدم گفتم چی چی شده؟ بعدشم خودم زدم به آه و ناله و که وای گوشیم و خلاصه انداختم گردن بچه ها🤣🤣

خدا ببخشتم

بازم از اینکارا کردم مثلا یه گندی زدم انداختم گردن بچه ها😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
تا ببینم شوهرم داره میاد شربت استامینوفن میگیرم دستم که مثلا دارم به بچم دارو میدم بهش میگم از صبح ف ...

اصلا خوب نیستا

تو روحیه اش تاثیر بد میذاره فردا روز یه دروغ گوی درجه یک میشه نکن اینکارتو

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706