2737
2734
عنوان

فیلم های که واسه شوهرتون بازی کردین بگید بخندیم 🤭🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 9387 بازدید | 212 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه فکر کردن ازمایش بارداری انجام دادم منفی بود. جالب بود خودم باورم شده بود حالم بده گریه میکردما😐😐😐

هیچی بعد سی تی از شکم نوشتن آزمایش واسه آپاندیس انجام دادم هیچی نبود

دیگه ی آمپول مسکن نوشتن رفتم زدمش بعدم شوهرم از بیرون شام گرفت رفتیم خونه

تا چند روزم مادر شوهرم جریان زنگ میزدن احوال پرسی😎😎

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
2728
یه شام ارزششو داشت این همه به خودت زحمت بدی    

ن آخه شوهرم بفهمه بیکار بودم وشام نپختم غر میزنه. بعدم فکر نمیکردم اینقدر جدی بشه

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

من چند روز پیش دعوامون شد میخاستم فکر کنه میخام قرص بخورم هر چی دنبال قرص گشتم نبود ی چند تا قرص ویتامین سی پیدا کردم بعد کاری میکردم خیلی صدا بدن قرصا دونه دونه میریختم تو لیوان تا اونم شنید اومد ازم گرفت حالا من جو گرفته بودم مگه میزاشتم ببرتشون🤣🤣🤣

2738

یه باروسط دعوادیدم مقصرخودمم وجوابی نداشتم گریه کردم وصدای نفسموعجیب غریب دادم بیرون که مثلاقلبم داره وایمیسه طوری که واقعاداشتم ازهوش میرفتم خیلی ترسیدم بلایی سرقلبم بیارم ارومترنفس کشیدم اون وسط هم شوهرم خیلی ترسیده بودمنومحکم گرفتع بودوالتماس میکردیاپیغمبریاخدا اینقدرهول شده بودبه دخترم میگفت زنگ بزن۱۱۰بیادمنظورش ۱۱۵بوددیدم هواپسه الان آبروم میره هولش دادم رفتم اتاق ولم نمیکردن 

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
واقعنم خیلی داغونی ببخشیدعزیزم حوصله داشتی لباس بپوشی اماشام درس نکنی خودتم گشنت نبود ی چیزحاضری درس ...

نمیخوره شوهرم. گاهی واقعا حسش نیست

ما یه بار تو خیابون بحثمون شد از ماشین پیاده شد رفت منم خیلی اعصابم خورد بود ماشین و برداشتم ولش کرد ...

خب الان چه ربطی داشت😐

اون تیکه نقش بازی کردنش کجاش بود؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
کووفت نگیری تازایشگاه هم رفتی🤐😂 اگه شام میپختی که راحتتربودی

😂😂😂😂

2706