2726
عنوان

اونایی که کرونا گرفتن

204 بازدید | 25 پست

خوابتون چجوریه؟؟شوهرمن خیلی شدید بخواب شده استرس داره وقتی بخوابه میگه فشارم میافته میترسم بخوابم شما خوابتون کم شده یا زیاد؟

شُکر 

من ک رو خوابم تاثیر نذاشته بود ولی یه نفر خیلی میخوابید هیچیم نمیخورد اشتها نداشت

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم خوابم کم شده بود 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

من احساس میکنم گرفتم.چشمام خیلیی درد میکنه.اخساس میکنم بویایی ندارم

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
وای چقد سخت چرا نمیتونه بخوابه گناه داره😔 بهش چای و ایتا نده دمنوش بده بهش ارومش کنه  

همش تو اشپزخونم براش انواع دمنوش درست میکنم دست خودش نیست مثل مرده ها شده قیافش اصلا نخوابیده،5دقیقه بخوابه من اینقدر خوشحال میشم که چی ولی حیف بیشتر نمیتونه میگه دست خودم نیست جو خونمون خیییلی ارومه وخوبه ولی این جز عوارض بد کروناست

شُکر 
2706