2733
2739

دی ماه ۱۷ ام تولده شوهرمه 

گیتار میخواد اونم نزدیک چهارمیلیونه 

نمیخام هزینه کنم و اینا همین تا حد ی تومن 

خونگی ی گل لاکچری بگیرم با ی ساعت مچی؟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره اتفاقا منم یه ساعت برا شوهرم از دیجی کالا سفارش دادم یه تومن......میخوام سورپرایزش کنم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2738
حتما باید گیتار باشه؟برگردی شاید پیدا کنی

عشق بچگیاشه گیتار 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
گل قشنگه ولی اصولا ب درد آقایون نمیخوره. همون دو تومنو کارت هدیه کن بده بهش بقیه اش هم خودش بذاره گ ...

نه بابا پول بدم انگار کاری نکردم گل هم نماد عشقه خب از هیچی ک خوبه ک 

اره اتفاقا منم یه ساعت برا شوهرم از دیجی کالا سفارش دادم یه تومن......میخوام سورپرایزش کنم

اره ساعت شیکه ببینم پیدا میکنم

دست دوم واسش بگیر یا بگو خودشم اگه پول داره بزاره روش از گل فکر نکنم خوشش بیاد

زشته کادو چیزه نو نباشه چرا بابا از این رومانتیک بازیا خوجج میاد 😈😅

2706