2733
2734

بیاین در مورد کتابا و فیلماش حرف بزنیم

من تازه امروز فهمیدم که دامبلدور هم.جنس.باز بوده و بخاطر همین هم رولینگ هیچ وقت در مورد روابط عاطفی دامبلدور تقریبا هیچی نگفته بود

تا داستان آخرش که یه اشاراتی کرد

حالا میدونید معشوق دامبلدور کی بوده؟

حدس بزنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یادش بخیر من همه کتاباشو پی دی اف تو ده روز خوندم چشمام شده بود کاسه خون!!!

من اونموقع دیوایس نداشتم یه سیستم پی سی بود که با خواهر برادرام شریک استفاده میکردیم. از طرفی ام واینمیستادم ترجمه ویدا اسلامیه بیاد توی نت با دیال آپ میگشتم دنبال قسمتای کتاب جدیدش. 

یادمه یه بار ۱۲ صفحه توی یه برگ پرینت گرفته بودم )برای اینکه کاغذام هدر نره( من و دختر خاله م با ذره بین میخوندیمش

معتاد مطلق بودم

معشوقش گریندلوالد بوده

آره من تازه فهمیدم

یه پادکست از گوگل پادکست دانلود کردم امروز از ۶ صبح دارم هی اونا رو گوش میدم و تازه امروز خیلی چیزای دیگم دستگیرم شد

حنی نمیدونستم ۲۰۱۶ یه فیلمم دادن بیرون که جانی دپ توش بازی کرده

2738
منم خیلی دوستش دارم  ولی دنبال این چیزا شون نیستم  توی پاترمور هم ندیدم چیزی در این رابط ...

منم دنبالش نبودم

محض یادآوری نوستالژیای قشنگم امروز یه پادکست در موردش دانلود کردم و گوش دادم و یه سری چیزای دیگم فهمیدم

من اونموقع دیوایس نداشتم یه سیستم پی سی بود که با خواهر برادرام شریک استفاده میکردیم. از طرفی ام وای ...

اره یادمه ترجمه اسلامیه خیلی طرفدار داشت!واقعا دیگه فکر نکنم تا اخر عمرم واسه چیز دیگه ای انقدر ذوق کنم و منتطر باشم

اره یادمه ترجمه اسلامیه خیلی طرفدار داشت!واقعا دیگه فکر نکنم تا اخر عمرم واسه چیز دیگه ای انقدر ذوق ...

کتاب آخرش زمان کنکور من اومد و من به بهانه درس خوندن میرفتم کتابخونه ولی هری پاتر میخوندم

چه دورانی بود

چه روزگاری بود

من کتاب 6 و 7 رو انگلیسی خوندم اصلا. نمیشد وایسم کسی بخواد ترجمه کنه

تازه هفتشو دادم بابام واسم تو محل کارش پرینت کرد همون انگلیسیشو خودم براش جلد درست کردم با عکس اصلی جلد کتاب خارجیش

واقعا منم دیگه فکر کنم واسه هیچ چیز دیگه ای اونقدر ذوق نداشتم

خیلی دوران خوبی بود

6 7 بار خوندم همه اشو. اخرین بار هم فکر کنم پارسال بود خوندم

منم خیلی دوستش دارم  ولی دنبال این چیزا شون نیستم  توی پاترمور هم ندیدم چیزی در این رابط ...

وای منم عاشقشم دیشب تو اینستای عمم ی پست خوندم نوشته بود همش تو خیالات هری بوده چون کمبود داشته فک میکرده جادوگر معروفیه و مرکز توجه..

خیلی اعصابمو بهم ریخت  واقعا چه پست ها که نمیزارن.یخورده درک ندارن

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2706