2726

منو شوهرم هنوز بچه نداریم ولی حتی بهش فکرمیکنیم چشامون پر اشک میشه  

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

اونقدی ذوق داشت که روزای اول حتی وقتی خواب بود بچه تو بغلش نگه میداشت منم چقدر حرص میخوردم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرم میگه وقتی بچه رو دیدم حس خیلی خاصی داشتم انگار خیلی وقت می شناسمش، بعد به پرستارا گفتم اجازه میدید یه بار دیگه ببینمش ،گفتن ما هوس بستنی کردیم اول برو ۸ تا بستنی بخر بعد، شوهرم با کله رفته ۸ تا بستنی گرفته فقط دخمل بلا ببینه، بعد هم که اوردن پیش من ،من تا صبح نخوابیدم بغلم بود، با اینکه گفته بودن تکون نخور

من هم خودم هم شوهرم چهرمون خوبه و دوتامون بور هستیم شوهرم چشماش هم عسلی بعد دخترم که به دنیا اومد خیییلی سبزه بود اصلا نمی دونم به کی رفته بود اینقدر سبزه بود همه شوکه شده بودند تازه ما هر دو قد بلند و پوریم ولی دختر خییلی ریز بود کلا انتظارات رو برآورده نکردیم ☺️ولی خدا رو شکر خیلی سریع تپل شد و سفید نمی دونم چرا روزای اول اینطور بود

من هم خودم هم شوهرم چهرمون خوبه و دوتامون بور هستیم شوهرم چشماش هم عسلی بعد دخترم که به دنیا اومد خی ...

تپل مگه خوبه؟؟خخخ

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
تپل مگه خوبه؟؟خخخ

آخه وقتی دنیا اومد دو دویست بود همش منو مامانم و مادرشوهرم دو ماه تموم بیست و چهار ساعت بهش می رسیدیم و بهش شیر خشک می دادیم سه ماهگی شیش کیلو شد وخیلی از کارمون راضی بودیم 🤣

آخه وقتی دنیا اومد دو دویست بود همش منو مامانم و مادرشوهرم دو ماه تموم بیست و چهار ساعت بهش می رسیدی ...

علت سبزه بودنش احتمالا همون ریز بودنش بوده

علت سبزه بودنش احتمالا همون ریز بودنش بوده

یعنی چی؟ ما اصلا تو فامیل سبزه نداریم شوهرم بور بوره من خودمم بورم اطرافیان هم همه سفیدا آخه به کی رفته بود ولی الان خیلی روشن شده 

ماه آخر کلا درد داشتم ولی اون روز دردم یکم بیشتر شده بود رفتم بیمارستان گفت چیزی نیست ماه درد داری برو من و همسری هم پیاده روی کردیم و برگشتیم ولی تا غروب حس کردم داره دردم بیشتر میشه شب برامون مهمون اومد منم نمی تونستم از جام تکون بخورم نامزد دختر خالم با دختر خالم و دوتا از پسر خاله هام شوهرم ازشون پذیرایی میکرد ولی همش چشمش به من بود منم دلم میخواست جیغ بکشم اونا رفتن ماهم رفتیم بیمارستان فردا بعداز ظهر بچم بدنیا اومد تمام شب شوهرم پیشم موند وقتی هم بدنیا اومد اشک تو چشماش جمع شد بغلش کرده بود و میگفت جوجه خوشگل منی تو

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2706