2410
2553
عنوان

سالگردعقد

317 بازدید | 19 پست

سلام دوستان فرداسالگرد عقدمونه ،من میخام امشب سوپرایزکنم شوهرمو کیک سفارش دادم امادیگه نمیدونم وقتی میادخونه چجور سوپرایزش کنم راهنمایی کنین

تعداد رای : 19
نظرسنجی
سوپرایز
16
84%
سوپرایز
3
15%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چند روز پیش 8 تومین سالگرد عقدمون بود 

به لباسی که تاحالا ندیده بودو پوشیدم، کلی آرایش کردم، موهامو لخت کردم، تنه دخترم لباس کردم، شام با دسر درست کردم

شوهرمم کیک و گل خرید اومد خونه کلی عکس گرفتیم، رقصیدیم، شام خوردیم و... 

من میخام کادو سفارش بدم نتی

میترسم نتونم ضد عفونیش کنم خیلی دو دلم 

مثلا لباس اگه بگیرم نمی‌دونم چن نفر دستشون بهش خورده بهم رسیده 

چقد اوضاع بدیع 

تولدشم هیچی نگرفتم بااین ترسم

2714

میز رو با خوراکیها و دسرهای خوشمزه و کیک و میوه تزیین کن.....شمع وارمر بچین...بادکنک بگیر ...یه جوری ک وقتی میاد داخل چراغا خاموش باشه شمعا روشن...حمام برو تروتمیز کن خونه و خودتو آرایش کن تیپ بزن...آهنگ بزار تانگو برقصین....دو مدل غذا درست بکن.....هدیه چی گرفتی؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

گل رز یا هر گلی که قرمز رنگه به درد پر پر کردن میخوره بگیر پر پر کن رو میز با گلبرگ قلب درست کن شمع وارمر روی میز روشن کن دو تا گیلاس بزار رو میز با یه نوشیدنی  اگر دوست داری میتونی قهوه یا چای بزاری با قوری و فنجون شیک کیک هم که گفتی داری و  موزیک مورد علاقتونو 

نمیدونم شوهرت خوشش میاد یا نه ولی عکس حاصل از این حرکت اینستاگرام پسنده😎

💙💙💙💙
2706