2733
2734
عنوان

دختر یازده ماهه من رو نوک انگشتاش میایسته

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 55 پست
نه بابا دختر خواهر شوهرم هنوز 9ماه نشده دستشو میگیره می ایسته

خب گفتم ک اکثرشون تنبلن حالا این وسط چن درصدم زرنگن باز پسرا برعکسن تو راه افتادن و نشستن زرنگن تو خرف زدن تنبل 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید خود من رزمی کار بودم 

خب شاید طبیعی باشه. 

اما یه دلیلش میتونه ضعیف بودن ماهیچه های پشت پاش باشه. تقویتش کن حسابی. 

ایشالا زودتر درست راه میره. الانم خیلی کوچیکه. خیلی ها تو این سن اصلا رو پا وای نمیسن. اما اگه خدای نکرده بعد چتد ماه درست نشد ببرش دکتر. 

2738
خب شاید طبیعی باشه.  اما یه دلیلش میتونه ضعیف بودن ماهیچه های پشت پاش باشه. تقویتش کن حسابی.&n ...

چرا گاهی رو کف پا هم وای میسه ولی علاقه داره رو نوک پاش باشه 

و اینکه بقیه حرکاتش الحمدالله ب موقع بوده

خب گفتم ک اکثرشون تنبلن حالا این وسط چن درصدم زرنگن باز پسرا برعکسن تو راه افتادن و نشستن زرنگن تو خ ...

دقیقا تو حرف زدن دق میدن😂😂😂فقط زور میزنن پا بگیرن شیطونی کنن😂

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
تصورش کردم دلم ضعف رفت عزیییییزم  خدا حفظش کنه😅 انشالله زود یاد میگیره نگران نشو

قربونت عزیزم. ایشالله قسمت هر کی منتظر بچه است 

ما هم هر روز از دست کاراش غش و ضعف میکنیم 

دقیقا تو حرف زدن دق میدن😂😂😂فقط زور میزنن پا بگیرن شیطونی کنن😂

خب قدرت بدنشون بالاتره ولی بازم دورو بر. خودم میبینم دخترها زودتر حرکتهاشون تکمیل میشه البته اینها صد درصد نیس

عزیزم لطفا هرچه سریعتر این بچه رو ببیرین پیش پزشک متخصص ارتوپد این یه نوع مشکل استخوانی و مفاصل هست که در خیلی از مواقع قابل درمانه اگه درمان سریع شروع بشه الان اسمش یادم نیست ولی پسر عموم حدود ۱۰ سال پیش این مشکل رو داشت و دیر اقدام کردن برای درمانش ، دقیقا مثل فرزند شما بود و متاسفانه دکتر گفت چون دیر اقدام کردین برای درمانش خیلی نمیتونیم کاری بکنیم 😞😞😞

2706