2737
2734
عنوان

خیلی کوچولو و لاغرم

689 بازدید | 37 پست

دیگه اعتماد به نفسم زیر صفره انقدر لاغرم که نگید توخونه جوجه صدام میکنن انقدر صورتم لاغره اعتماد به نفس ندارم رژیم گرفتم با این که چاق نبودم شدم پوست و استخون  شدم قد یه فنج 😔😔😔

هیچی نمیتونم بخورم مخصوصا الان نمیدونم چه مرگم شده نه بویی حس میکنم نه مزه ای 

دلم میخاد بمیرم فقط کاش چاق میشدم نه بااسنی برام مونده نه رونی نه بازویی نه سینه ای هیچی هیچیییییییییی مثل یه خطکشم هرچی بپوشم زشت میشم از شوهرم خجالت میکشم شب استخونام میخوره بهش دردش میگیره میفهمم ولی چیزی نمیگه اوایل ازدواج هرروز رابطه داشتیم چون یکم توپر و گوشتالی بودم ولی الان رابطمون کمتر شده شهووتش مثل اول نیست من خیلی زشت شدم از وقتی رژیم گرفتم 

۶۲ کیلو بودم با قد۱۶۸

الان ۵۱ کیلوام با قد ۱۶۸ صورتم تپل نیست دیگه لاغره لاغر مثل مریضا

درسته قدم بلنده ولی فقط یه عده خیلی ریزوکوچولو موچولو دیده میشم اگه منو ببینید فکر میکنید قدم ۱۵۵ هست 😔😔😔😔😔

دوست دارم بمیرم اصلا نمیخام تو جمع حاضر بشم بخاطر لاغریمو همه چیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۱۶۵ وزن ۵۲ قبل حاملگیم اما همیشه راضی بودم

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
2738

منم ۱۶۸ وزنمم ۵۷ خیلی هم راضیم ولی خب سینه و با سنم خوبه حتما دوربریات گوشتالو هستن تو هم خودتو با اونا مقایسه میکنی دختر ریزه میزه که قشنگتره

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

خب عزیزم این ک مردن نمیخواد😐سعی کن چاق بشی 

قدت بلنده معلومه وقتی وزن کم میکنی لاغر میشی 

هر راهی میتونی واس چاق شدن انجام بده

میشه واس سلامتی امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟❤مرسی نازنین حاجتت روا الهی😍❤خدا وقتی نخواهد👌🏻عمر دنیا سر نخواهد شد👌🏻گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شدو تا وقتی نخواهدبرگی از کاجی نمی‌افتد.....و باغی از هجوم داس هاپر پر نخواهد شدخدا وقتی نخواهددانه ای کوچکتر از باران گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد...و کرم کوچکی ؛ پروانه ای زیبا نخواهد شد...خدا وقتی بخواهد غیر ممکن می‌شود ممکن...ولی وقتی نخواهدواقعا دیگر نخواهد شد.👌🏻
2706