2726
عنوان

بلاگر

110 بازدید | 8 پست

بچه ها تو رو خدا بیاین جواب بدین 

یه بلاگر خوب که خانواده باشن 

نه این قرتی ها 

میخوام تبلیغ کودک دو زبانه برام انجام بده 

بهم معرفی کنید لطفا 

و اینکه اصلا چطوری باید با بلاگر ها در ارتباط بود؟

دایرکت هارو که چک نمیکنن

نمایندگی کودک دو زبانه لطفا در اینستاگرام همراهی کنید              koodak_dozabane_in_iran

اوریتینگ ابوت سیسس😁

با پیج کاریت برو دایرکتشون.بنویس تبلیع بفرست.چک میکنن

.میشه برای خونه دار شدنم و بچه دار شدنم ی صلوات بفرستین🤩🤩🤩.نی نی یار این چهارمین کاربریمهههه.نترکون دیگهههه.با شماره همسرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلاگر چیست؟

قرتی_بودن_بد_نیست#  

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2728
بلاگر چیست؟ قرتی_بودن_بد_نیست#  

همون کله گنده های اینستا خخخ 

آره حق با سماس معذرت میخوام 

نمایندگی کودک دو زبانه لطفا در اینستاگرام همراهی کنید              koodak_dozabane_in_iran
همون کله گنده های اینستا خخخ  آره حق با سماس معذرت میخوام

نه عزیزم نگو اینطوری 

پانیذ اسماعیلی هست خوبه😍

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃