2733
2734

من شده همسرم نبوده ولی اونجا نرفتم یه بار مادرش میخواست بیاد گفتم تورو خدا بگو نیاد یه جوری ک ناراحت نشه چون لباس خوابم کوتاه کوتاست اصلا نمیتونم چیز دیگه ای بپوشم  راحت نیستم

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
اخه نمیخان من تنها بمونم،میگن میری تو لاک خودت،روحیت بهم میریزه یا مادرشوهرم اونا احتمالا بیان پیشم

وای ن اگ اونا خواستن بیان بگو خودم میام

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
اخه نمیخان من تنها بمونم،میگن میری تو لاک خودت،روحیت بهم میریزه یا مادرشوهرم اونا احتمالا بیان پیشم

فقط اسمت 🤣تو عامل گرونی روغنی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من الان دوسال شرایطم همینه تنها میمونم با پسرم خونه هفته یکی دوبار میرم خونه مامانم یه بارم خونه مادر شوهرم همین

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
من شوهرم شیفتیه ۴سال ازدواج کردم همیشه شیفته میرم خونه مامانم.مادرشوهرمم میگه چرا نمیای اینجا ولی وا ...

دقیقا منم همینجوریم

شوهرم شیفتاش۴۸ساعته س همیشه و من کلا خونه مامانم میرم 

اصلا نمیتونم تنها بزم خونه مادرشوهرم و تاحالا نرفتم 

و اونا هم عادت دارن ب اینکه وقتی کارم دارن اول میان خونه مامانم اگه نبودم میان خونه خودم 😁

چون نزدیک مامانمه خونم 

2706