2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رک بگو خونمون راحت ترم. بگو شوهرت قبل رفتنش بهشون بگه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

بگو ممنون از. طفتون اما من خونه خودم رتحتترم.اما اگر زیاد اصرار کردن برو

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

من شوهرم شیفتیه ۴سال ازدواج کردم همیشه شیفته میرم خونه مامانم.مادرشوهرمم میگه چرا نمیای اینجا ولی واقعا بدون شوهر سخته بری خونه شون برادرشوهر مجردم دارم دیگه اصلا راحت نیستم

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت

بگو دلم میخواد وقتی خودت هستی اونجا برم

فضای اونجا سنگین میشه برام وقتی تنها میرم

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
وا چ ربطی داره  خب اونجا راحت نیسم

بگو میخام عادت کنم به تنهایی ک اگه موقعیتش پیش اومد یهویی سه شب تنها شدم نترسم 

ولی هر یکی دوروز یبار برو سر بزن بهشون تا فک نکنن کلا میخای کناره گیری کنی 

اخه نمیخان من تنها بمونم،میگن میری تو لاک خودت،روحیت بهم میریزه یا مادرشوهرم اونا احتمالا بیان پیشم

وا. مهم نظر خودته دیگه ک کجا راحتی. مگه افسردگی داری؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706