2733
2734
عنوان

کسی بوده طلاق بگیره پشیمون بشه؟؟؟؟؟ کسی ازدواج سومش هست؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 41 پست

به نظر من برای حفظ زندگیت دنبال راه حل باش طلاق چاره نیس شاید ازدواج برای بار سوم برای سخت تر بشه 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازدواج دوممه دارم جدامیشم اصلا هم دیگه به ازدواج فکرنمیکنم میرم سرکار وبرای بچه هام بهترین زندگی رومیسازم .وقتی شانس نیاوردم چیکارکنم یامعتادنصیبم میشه یاخیانتکاروهرزه

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......
2728
من ک تو عقد جدا شدم دیگه نتونستم ازدواج کنم نمیدونم چطوری بعضیا ازدواج میکنن واقعا

کار خوبی کردی منم تو عقد جدا شده بودم. دختر بودم

اشتباه کردم دوباره زود مزدوج شدمممممم

نامزد قبلیم هنوز ازدواج نکرد خونه مستقلی داره بی شعور

2738
من ازدواج دوممه دارم جدامیشم اصلا هم دیگه به ازدواج فکرنمیکنم میرم سرکار وبرای بچه هام بهترین زندگی ...

اشتباه میکنی همه مردا همینن ، اعتیاد دارن، دست بزن، خونواده بد ،شکاک و هرزه هیچکدوم خوب نیستن

گناه من سادگی بود .
من ازدواج دوممه دارم جدامیشم اصلا هم دیگه به ازدواج فکرنمیکنم میرم سرکار وبرای بچه هام بهترین زندگی ...

باز خوبه بچه دارین..من بچه هم ندارم. کار هم ندارم. فقط یه خونه دارم از خودم  

کار خوبی کردی منم تو عقد جدا شده بودم. دختر بودم اشتباه کردم دوباره زود مزدوج شدمممممم نامزد قبلیم ...

من الان ۸ سال میگذره و هیچکسی نیمد بدردم بخوره دیگه بیخیال شدم

هنوزم شبا کابوس اون قبلیو میبینم

ازدواج شانسه بنظرم

پیشونی منو کجا میشونی

خدا ب هممون شانس و قسمت قشنگ و خوب بده

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊
اشتباه میکنی همه مردا همینن ، اعتیاد دارن، دست بزن، خونواده بد ،شکاک و هرزه هیچکدوم خوب نیستن

بهتره تاهرروزکتکم بزنه بعدشم بره باهرزه ها عشق وحال کنه این عوضی رومیخوام چیکار

باز خوبه بچه دارین..من بچه هم ندارم. کار هم ندارم. فقط یه خونه دارم از خودم    

این که بهتره من باشم ادامه تحصیل میدم یایه جایی مشغول کارمیشم چقدربسوزیم و خون دل بخوریم اونا حق هرغلطی رودارن ولی مابدبخت باید خون دل بخوریم 

2706