2737
2734

من اکثرا دخترمو باز میزارم و اون دشکچه ها میزارم که داخلش پلاستیکه و جلوی ادرار رو میگیره نمیزاره زمین خیس بشه و کمتر پوشک میکنم بخاطر سلامتی بچم بیشتر بعد دخترم کمتر میسوزه دیکه و هر وقتم پوشک مرتب پماد میزنم که نسوزه یعنی خوب بهش میرسم حالا اینو داشته باش جاربم تمام دوسال و هورده ایفقط پوشک میکرد همیشه سوخته بود بچش بعد مادرشوهرم میگه جاریم مثلا فاطمه بچشو خوب نکهداری نمیکنه همیشه میسوزه و مریضه و اینا حالا بچه من که خوب میرسم بهش رو میگه گوشتش خوبه بچه نمیسوزه اصلا😤😤😤😤😤

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاش ...

ایه الکرسی می خونم انشالله ک منفی باشه❤

دوستای گلم یه صلوات با دلای پاکتون برا بابام بفرستین،ممنون مهربونا❤
2731

مادرشوهر من این طور نبود ولی اگه اینجوری میگفت من جواب نمی دادم بحثم نمی کردم کار خودم رو میکردم ولی بی احترامی و کل کل نمی کردم کلا من معروف هستم تو فامیل کخ هر کی هر چی میگه میگم تو درست میگی ولی آخر کار خودمو میکنم خخخ

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاش ...

پنج آیت الکرسی میخونم 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊

مال من رفتم بیمارستان خصوصی منفجر شد الان هم گیر داده به بسته اینترنتی من میگه نخر نمی‌دونم چرا به دخترش نمیگه به من میگه منم ای کاش مثل شما بودم جوابش رو میدادم میشست سر جاش ناز نفست گلم خوب جواب دادی😘🌷🌷🌷🌷

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2738
آخ خون منو که توشیشه کرده حالا من اصلانم حوصله بحث باادم نفهمو ندارم بچمم که بدنیابیاد باز پامیشه می ...

الان تو حامله ای اینقد حرص میخوری؟؟؟؟؟ واسه بچت بده به سلامتی خودتو و بچه فکر کن.....مادر شوهر عنتری بیش نیست

آخه عزیزم تاثیرم نذاره مادرشوهرمن خیلی احمقه شوهرم هرچی میگه شماکاری به زندگی من نداشته باشین خودم م ...

اگه شوهرت به حرفش گوش نمی کنه؛ پس چرا حرص می خوری!!! بی خیال 

اون شوهرایی که گوش به فرمان مادرشون هستند دردسر میشه حرفای مادرشون.

اصلا اهمیت نده یه گوشت در و یه گوش دروازه

لطفا برای فرزندانم دعا کنید بزرگواران.
من که تصمیم گرفتم دیگه هر وقت مادر شوهرمو دیدم حتی بهش سلام هم نکنم....ما توی یک ساختمونیم...ِاینقد ...

ایکاش میشد آدم کلا بامادرشوهر وآدمای فضول وکسایی که دخالت میکنن توزندگی قطع رابطه کنه اماحیف...

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
مادرشوهرمن نفهم ترازاین حرفاست سربچه اولم اینقدر حرصم داد توحاملگیم که فشارخون گرفتم وبچمو ازدست داد ...

عزیزم برای همین میگم مواظب باش 

دور از جون یا خودت یا نی نی مریض میشین 

گور بابای هر چی آدم بی‌شعوره

حالا بزار بیاد ولی واقعا وقتی حرف میزنه سعی کن نشنوی 

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
2706