2733
2734
ولی لعنتی تو آرزوی منی😒😒😒 البته من داداش نمیخوام

جدی،،داداش هم خیلی خوبه الان این خونه ای که دارم از کمک برادرمه ،،ولی بهر حال انشاالله به آرزوت برسی  

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا چرا قرتی؟ 😂😂 من خودم قرتی ام اگه خدا قبول کنه 😂😂

چون ذوستم ی خواهر قرتی داره اون راهو باز میکنه واسه این یکی     همیشه میگم خوشبحالتون.. تا یکیشون افسده میشه اون یکی ب دادش میرسه

گفتی که پس از سیاهی رنگی نبود! ؟ پس موی سیاه من چرا گشت سپید...    
چرا خیلی خوبه که. خیلی از مسائلی که نمی تونی به مادرت بگیو به خواهرت میگی و باهاش درد دل می کنی من خ ...

خواهرم کلا منزویه و با کسی جور نیست😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
عروستو تقدیم نکنیا  دختر خوبیه ☺️😂😅

عروس گلم کجایی😘😘😘

هیچ خبری ازت نیست💞

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
چه خوشبحالی  از تنهایی دارم دق میکنم نه کسی هس باهاش دردل کنی نه کسی که هواتو داشته باشه

من ی خواهر دارم و 3 تا برادر ولی هیچکس رو ندارم باهاش درد دل کنم تو مشکلاتمم تنهام .ی تصادف بد داشتیم تو این هفته گذشته حتی ی زنگ نزدن در صورتی ک همه فامیل زنگ زدن .تازه من ن تو زندگیشون دخالتی دارم ن بی احترامی میکنم حتی بشدن بچه هاشونم دوس دارم خودشونم میدونن ولی چون من اوضاع مالیم بده سراغمو نمیگیرن حتی پدرو مادرم

من خواهر دارم واقعا عالیه . یعنی خواهر داشتن بنظرم یه نعمت بزرگه .خیلی با هم جوریم و اگ باهم باشیم فوق العاده خوش میگذره بهمون و خیلی هم کمک حال همدیگه هستیم و هوای همو داریم 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706