2726

مامانم بهم اعتماد نداره وقتی با دوستام چت می کنم بین چت میخندم میاد میگه هاااا انگار هم دمه نوشتن و پیام دادنی ببینم پیام هاتو از چی میخندیدی زورش میاد من یه لبخند بزنم اصلا نمیزاره آرایش کنم نمیزاره لباس دلخواهم رو بپوشم ۱۷ سالمه همش توهین میکنه رو چیزای الکی که چراداری میخندی چرا پیام میدی تو گروه درسی که چیز خنده دار نمیفرستن همش میاد کنار در نگام میکنه الکی الکی بهم بدترین توهین هارو میکنه همش  همش میگه مثل یه خر افسرده باید سرت تو کتاب باشه نباید باهیچ دوستی  حرف بزنی به قرآن دیگه خسته شدم ازین زندگی تک فرزندم هستم هیچکسو ندارم  باهاش دردو دل کنم تنها مونسم شده فضای مجازی همش بقیه رو به رخم میکشه خستم از همه چی خستم           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این چیزا برا دخترای ایرانی عادیه متاسفانه😔😔😔 

تو این کشور دختر باشی بمیری بهتره چون زندگی ۸۰ درصد دخترا همینطوریه

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘

پس واقعا درستو بخون برو یه شهر دیگه

ضمنا خییییلی حواست باشه بی مهری هایی که از توی خونه میبینی باعث نشه با کوچکترین محبت پسرا و مردا که اکثرا هم دروغه، بهشون  دل ببندی

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.

😉به این فک کن تنها نیستی وخیلیا وضعیت تو رو دارن 

اگه میدونی جواب میده یبار درست ومنطقی باهاش حرف بزن بالاخره اونم مادره خب نگرانیاش طبیعیه 

واینکه ایقد خودتو سرگرم کن بع این چیزا فک نکنی❤

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺

ببین قسم می خورم واقعاً قسم می خورم این برداشتی که تو داری، یک دهمش هم مامانت اینجوری نیست. سن شما سن حساسیه. روی همه چی حساس می شی. یکم سعی کنی به مامانت نزدیک بشی مگه چی میشه؟؟ دوستت یه مطلب خنده دار میگه می خندی؟ سریع به مامانت بگو فلانی اینو میگه ببین مامان چه جالبه ...

بابا بفمید مامانا دارن جوونیشونو برای شماها میزارن

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!

عزیزم مامانت فقط نگرانه و شکاک. حقم داره زمونه بد شده می‌ترسه دخترش گول بخوره. ولی درکل سعی کن بپذیری اخلاق مادرت اینطوره دلخور نشی از کاراش. مامان منم الانم ک متاهلم گاهی اوقات اعصابمو خورد میکنه اما میدونم پذیرفتم ک اخلاقش اینطوره   به دل نمیگیرم با شوخیو خنده  خودمو میزنم به اون راه یا حرفمو میزنم. والا ما خودمون اگ تونستیم رفتاری ترک بدیم اونام میتونن😑

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

مادرتون حق دارن که گیرمیدن عزیزم...جامعه خیلی خراب شده،،،اون مطمعنا دوستون داره وبراش مهمی ک بهت گیرمیده ونگران آینده ته....

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗

دراتاقتو قفل کن کلیدشم همیشه پیشت باشه ک برندارش .. وقتی میری تو اتاق درو قفل کن واسه خودت حال کن

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
2706