2726
عنوان

انرژی مثبت

293 بازدید | 24 پست

احساس میکنم بحثا و قهرا و مشاوره ها داره اثراتشو روی شوهرم میزاره...😁فعلا داره روی محبت کلامیش کار میکنه ...آخه اصصصصصلا لام تا کام محبتشو روی زبون نمیاورد..صبح بهش میگم شارژ ۱۰۰ تونی بگیر برای یک ماهم...‌با خنده گفت زیاد نیس؟ گفتم نه...گفت تو جون بخواه ..یه عشق که بیشتر نداریم😍امیدوارم همینجور ادامه بده خیلی خوشم اومد

همش بحثا و دعوا ها رو تاپیک زدم گفتم یه مقدارم مثبتش کنم😁

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
جونز 😐

😂

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

🤗🤍

بهترینا سهم قلبت

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
عشقتون پایدار  بمونید برا هم😍😍 انشالله همسر منم روزی به اینجا برسه ویه واکنشی داشته باشه در ...

تلاااااااش بکن..کوتاه نیا

🤗🤍 بهترینا سهم قلبت

مهربون😍😍😍

خوشبخت باشید ایشالله 

فدات❤🌹

مهربون😍😍😍

🙏🤍🤗

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

خدا به همتون خوشبختی و دل شاد بده الهی آمین😍

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

عالی😍😍😍

💞به نام خدای مهربان 💕...........عاشق این شعرم بخونید.........یه غبار یخی یه ستاره سرد یه شب از همه چی به خدا گله کردیه دفعه به خودش همه چی رو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد😍😍😍😍😍😍😍😍😍من و همسری عزیزم فعلا دور هستیم. من ساکن تهران و یار ساکن آنور آبهاست و ابرهاست به امید وصال💕 هم هستیم.فعلا کرونا بینمون فاصله انداخته و ویزاها به مشکل برخورده ولی من نگاه روشن به آینده دارم چون امید به خدا دارم🙂. شما برای وصالمون صلوات بفرستید.پیشاپیش از خداوند برای شما که امضای من رو مطالعه کردی آرزوی سلامتی ، ثروت و خوشبختی خیلی زیاد رو دارم 💞
2706