2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی برو بیا داره دختر دایی من اسمش ام البنین هر چی رفت عوض کنه انقد بردن آوردن آخر دست میخواستن بزا ...

اووووو خدا این چکاریه اخه چ‌قانون مسخره ای

چ‌خوب من همیشه درگیراینم کسی اسم عوض میکنه چطور.ب اسم جدید فامیل عادت میکنن

البته دوست من لیلا بود بعد ازدواج گذاشت فاطمه نمیدونم شناسنامشم عوض کرد یان

ولی همه فامیل دیگه فاطمه صداش میزنن

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
وقتی سمر هست اسمر چرا گلم ... سمر سمر وای چقد قشنگه اگه دختر داشتم می ذاشتم سمر اما اسم خواهر زاده ه ...

عزیزم درست تاپیکم رو نخوندی 

🙄🙄🙄🙄 اسم قبلی من زینب هست 

و بدم میاد و میخام بزارم ثمر

نه من میخام کاملا از مدارک و شناسنامه گواهینامه کارتهای بانکیم و ... حذف بشه چشمم ب گذشته م نخوره

والا اینطوری فکر کنم خیلی سخت باشه

میرَقصانَم زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم .
خب همون دیگه از کجا بیارم  روم نمیشه شوهر عوضیم میگه من ب کسی پول نمیدم بیاد برات شهادت بده&nb ...

خودت پول بده مگه چقدر میگیرن زن و مرد میان شهادت میدن و میگن فلانی هستیم میرن پی کارشون

2706