2410
2553

دیدن یار

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نمیشه الان    

پس باید تحمل کنی اگه باهاشی ، حرف بزن تصویری ببینش یا خودتو با چیزی یرگرم کن بچه ها اینجا ختم زیاد میذارن بردار به نیتت بخون خیلی جواب میده 

منم دور بودم الان پیششم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2714

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕
فعلا ک کسی ب خودمم نگفته    

تو گوگل زدم خیلی نوشته  این یکیشون

در کتاب مکارم الاخلاق توصیه شده که برای رفع دلتنگی، سوره انشراح را روزی دو بار قرائت کنید؛ پیشنهاد می‌شود که یکبار در هنگام صبح و یک مرتبه پیش از غروب آفتاب، این سوره آسمانی را قرائت کنید.
برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 

من با خوندن دعای نادعلی به شدت ارامش میگیرم و خوندن نماز شب هم خالی از لطف نیست 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 ✌️۱۴۰/اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2706