2410
2553

دکتر برا تنظیم پریودیه من متفورمین داده شبی یک عدد

ولی بیشتریاتون گفتین تا روزی ۳ یا ۲ عدد میخورین

شما برا تنظیم پریودتون چه کردین؟

این پریودی خیلی تو مخه بخدا 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ال دی خوردم

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

من الان دو باره خونریزیم کم شده در حد دو روز خونریزی کسی علتشو میدونه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
چن مدت خوردی؟

البته بعد سه ماه تاثیرشو دیدم هم پوستم از خشکی در اومد 

جوش زیر پوستی داشتم رفع شد خداروشکر پریودامم خیلی بهتر شد کیست سینم داشت این ماه سونو دادم گفت کم شده تازه پرولاکتینمم خیلی بالا بود یه سال دارو خوردم درست نشد با این ویتاگنوس کامل پایین اومد

2714
شاید سردی بدنت زیاد شده یکم دمنوش بخور ببین تغییر میکنی گرمیجات بخور 

والا گرمیجاتم میخورم نمیدونم چه مرگم شده قصد بارداریم دارم 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
قطره ی قرص؟ ببخشید میپرسم تنبلی داری؟

خداهش میکنم تنبلیم درمان میکنه فقط باید حوصله کنی مصرف کنی همیشه من میخوام دو سال کامل مصرف کنم 

قرصشو از داروخونه گرفته صبح ناشتا یکی قبل شامم یکی 

2706