2737
2734
عنوان

لاغری و کالری شماری

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام میشه منم بیام شکم پهلو دارم وزنم 75  قدم 169

پسرم دنیامه  هیچ کس بیشتر از الله دوستت ندارد.هیچ کس تورو بیشتر از الله نمیشناسد.هیچ کس بیشتر از الله به نفع شما نیست.هیچ کس بیشتر از الله درکت نمیکند.بیاد داشته باش که دوستت دارد.مهم نیست کجا بوده ای.مهم نیست چکار کرده ای.مهم نیست چقدر دورافتاده ای و گناه کرده ای.بخشش بینهایت اومنتظر تو است.
استار من کالری شمار کرفس نصب کردم راضیم فقط اونجا که میاره گرم بعضی چیزا نمیدونم چطوری حساب کنم😢😢 ...

بزن توی نت  ببین هر گرم از هرچیزی چند پیمانه اس  مثلا   هر ۱ قاشق غذاخوری ۱۵ گرم هست..

من الان تاپیک بغلی بودم. عزیزم واتس اپ ک مشکل دارم. تلفنا مشخصه. خوب نیس.‌کاش تلکرام بود. حالا هیجی

من از اوایل ابان رژیم گرفتم. ایتجوری ک کالری ب روش بامداد خمار حساب کرد و استارت زدم ولی هر روز همون کالری. فست و خگخ و... ندهشتم. حداقل هفته ای چهار روز ورزش یکساعته هم داشتم. ۴ کیلو کم کردم و بعد یهو استپ. ده روزه تکون نمیخوره. یه فست یه روزه ۵۰۰ کالری هم گفتم و فایده نکرد. نا امید دارم‌میشم. از فست زیاد میترسم. میخوام ازین ماه اقدام کنم. از نیمه ابان هم دارم مولتی ویتانین میندال میخورم. 

دیگه همه چی گفتم. 

میشه لطف ونی راهنماییم کنی بگی الان جی کنم؟😥

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738
من الان تاپیک بغلی بودم. عزیزم واتس اپ ک مشکل دارم. تلفنا مشخصه. خوب نیس.‌کاش تلکرام بود. حالا هیجی ...

عزیزم ۲   ۳ روز بشین قشنگ بخووور پرخوری کن  بعد ۲ روز ۶۰۰  ۵۰۰  بخور شوک بده بدنت  از استپ خارج شی  من خودم چند روز پیش از این روش نتیجه گرفتم

ههه با اون گروه درو پیتت روزی صد تا از این گروهای چرت میشه زد البته تقصیرت نیست سنت کمه 

اره ولی یه آدم بی ظرفیتی مثل تو نمیتونه تو هیچ گروهی باشه   به کوریه چشم حسودا گروه ما ۴ ماهه برپاس😏

پس  شات آپ

2706