2737
2734

سلام خانما این روزامامانم جونش به لبش رسیده باباو واقعااذیتش میکنه بیچاره شده پوست واستخوان دوتاخواهریم خواهرکوچیکم۱۱سالشه من ۲۱متاهلم بابام بامنم قهره دائم توخونه بهانه میگیره مامانمواذیت میکنه مادربزرگم یه زن تنهاس که یه کوچه بامامانمینافاصله داره بابام گفته حتی اونجامیری زنگ بزن اجازه بگیردائم دعواوچالش دارن یه روزسر رابطه بهانه میگیره یه روز سرجشن یه روز سر چرت وپرت یعنی هرروزمامانم پرازچالشه خسته شده دلم واسش کبابه

عزیزم چه میشه کرد بعضی مردا همینطوری ندنبال آزارن.باید بهانه دستش نده وکم محلی کنه بحرفای نامعقولش

اخه نمیشه دائم داره خودخوری میکنه دائم کارش گریه وغصه اس مامان بیچاره ام ازوقتی یادم میادروزخوش ندیده ازدستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیشتر دلم برای اون خواهرت سوخت😔

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2731
اونم فوق العاده عصبی وزودجوش شده به هرچی واکنش نشون میده همه خسته شدیم میترسم مامانم خدایی نکرده طور ...

طفلک😔

والا آدم می مونه چی بگه. انقد وضع جامعه هم داغونه که نمیشه به طلاق فکر کرد

بابات چرا اینطور میکنه؟ مشکل مالی یا غیرمالی خاصی داره؟

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
اخه نمیشه دائم داره خودخوری میکنه دائم کارش گریه وغصه اس مامان بیچاره ام ازوقتی یادم میادروزخوش ندید ...

خوب بهش بگو مامان جان اینجوری که دوراز جون مشکل اعصاب پیدامیکنی کمتر گریه کن خودتو سرگرم کن با کار خونه وگرنه غصه از پامیندازه تو رو.

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2738