2733
2734

امروز تولد خاله ی قشنگمه خاله ی جوون مرگم😢

خاله جونم ۱۱سال میگذره اما هنوز داغ دلم تازست.

با خانواده ۴۰تا یاسین خوندیم دیروز تقدیمش کردیم کادوی تولدش😭

بمیرم واسه دل مامانجونم که کیک تولد میخرید سالهای اول میبرد بهشت زهرا.شمعم میزاشت واسش.

خیلی باهم دوست بودیم .چقققد بهش میگفتم عروسیت فلان کارو میکنم اینجوری میپوشم و .... 

خاله جونم با اون همه لوح تقدیر و مدال ورزشیت چیکار کنیم ما؟؟؟؟؟؟!!!

چرا رفتی؟

چرا هنوزم داغت تازست هنوزم بهت فکر مبکنم اشکام میریزه.عکسای خوشگلتو نگاه میکنم جیگرم کباب میشه.

چقد امید داشتیم برگردی و به هوش بیایی از کما .یادته روز آخر به حرفای مامانجون واکنش دادی و اشک از چشمات اومد؟چققد ما اون روز خوشحال بودیم.چرا فرداش رفتی؟چرا؟؟؟؟؟

رو فرش اتاقش خون ریخته بود چون اورژانس رگشو پیدا نمیکرد وقتی تو کما بود رفتیم اتاقشو تمیز کردیم با هزززززار امید مامان بزرگم میگفت وسیله هاشو حواستون باشه سرجاش بزاریدا حساسه میاد ناراحت میشه.کاش میومدی.کاش برمیگشتی عزیزدلم.

میدونم جات بهشته خاله ی قشنگم.🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

دریچه ی قلبت الان تو بدن کیه؟

اعضای بدنت الان تو بدن کیه؟

بهت افتخار میکنم که باعث نجات ۳نفر شدی مهربووونم.

بچه ها ببخشید اگه ناراحتتون کردم ولی من هییچ کاری واسش نکردم اون همه چی بهم یاد داد کامپیوتر.ریاضی.درس.و ......

ولی من چی؟؟فرصت نشد کاری واسش بکنم.چقد واسم یادگاری خریده خدایااااا

تنها کاری که از دستم براومد این بود تاپیک بزنم طلب امرزش کنم واسش.

اگه دوست داشتید یه فاتحه بهش کادو بدید تولدشه امروز😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭

روح قهرمان بزرگ شاد باشه انشالله چقدر خوب که زندگی بخش بودن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

چي شد كه فوت شدن😞

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
2706