2733
2734

۱۷۰

۷۵کیلو

دوست دارم بشم ۶۵البته دلم میخاد بابرنامه وزن کم کنم که هم چربی سوزی بشه هم ماهیچه سازی ولی موقعیتشو ندارم😭

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خوشبخت بشی من الان سرخونه زندگیمم  گفتم فقط شکم بعدسزارین دارم خیلی دوس دارم اب بشه ولی ...

مرسی عشقمممم-ی مدت ورزش کنی اوکی میشه گلم، از این نرم افزار های ورزش درمنزل ک مال شکمه دانلود کن-هرروز20 مین تمرین کن

نعمت هایتان را بشمارید :)))))
من با مانکن کار نکردم باید وزنتو ضربدر بیست کنی .اون عدد کالری روزانه برای اینه که ثابت بمونی .از او ...

ای خدا پس من چرا نمیتونم این چیزارو رعایت کنم  نهایت یه هفته طاقت میارم اخه من عاشق شیرینیجاتم 

2731
سایت درست شد میدم من فقط جاهایی ک باید برامده باشه هست کمکرمم باریک  ت چطوری

من بااسن تخت رونم ندارم کمرم باریکه فکر کنم دور کمرم ۶۶ باشه سایزشم ۳۱ یا ۳۰ بازوم دورش ۲۵ یا ۲۶ یادم نیست سینم سایزش ۷۰ شکم دارم یه کوچولو ولی دوست دارم تخت تخت باشه 

من بااسن تخت رونم ندارم کمرم باریکه فکر کنم دور کمرم ۶۶ باشه سایزشم ۳۱ یا ۳۰ بازوم دورش ۲۵ یا ۲۶ یاد ...

خییلی لاغری

حتی شبیه اسم تو را که می‌برند با هر اشاره بند دلم پاره می‌شود... دلبر❤️
2738
ای خدا پس من چرا نمیتونم این چیزارو رعایت کنم  نهایت یه هفته طاقت میارم اخه من عاشق شیرینیجاتم& ...

باید رو ذهنت کار کنی چون مغزت شیرینی میخواد.من قبلا یک کیلو شیرینی تر رو یکجا میخوردم الان کیک و شیرینی میبینم حالم بد میشه🤣🤣🤣🤣البته شنیدم میل به شیرینی به خاطر کمبود یه سری چیزای بدن هستش

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
باید هرروز پروتیین بخوری.هفته ای دوبار برنج در حد چهار پنج قاشق.برنج نخوری باید قید موهات رو بزنی

چهار پنج قاشق چیزی نیست حتما رعایت میکنم قرار میذارم ۵ شنبه و جمعه چندتا قاشق برنج بخورم

من بااسن تخت رونم ندارم کمرم باریکه فکر کنم دور کمرم ۶۶ باشه سایزشم ۳۱ یا ۳۰ بازوم دورش ۲۵ یا ۲۶ یاد ...

نه من ب اس ن دارم سینه 75 ولی چون کمرم باریکه بیشتر ب چشم میاد شکمم تخت البته من زیاد ورزش میکنم

ما شدنمون زیبا ترین جمع بستن دنیاست ❤🫀 
وای همه بهم میگن صورتم لاغره تو چیکار میکنی صورتت تپله عزیزیم

لاغر خوبه دیگگگگگ- من الان غبغب درآوردم نمیدونم چکارش بکنم  

من خیلی سیب زمینی میخوردم-البته همون موقعم ک لاغربودم صورتم پربود-

نعمت هایتان را بشمارید :)))))
2706