2733
2734
عنوان

نویسنده ها بیاااااین ایده 😍😍😍

113 بازدید | 14 پست

یکی از شخصیت هایی که در زندگی شما تاثیرگذار بوده رو توصیف کنین

این موضوعیه که میخوام در موردش بنویسم به نظرتون کیو الگو قرار بدم خودم نویسنده ام ولی این یکم چالش برانگیرزه اگ بفهمم میخوام راجب چه کسی بنویسم نصف راهو رفتم 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرم ای الگوی روزهایی که نهالی بیش نبودم  

مادرم ای افسانه گیسو کمند  دخترت ، کاش هنوز آغاز لالایی بودم تو بربط مهربانم  مینوازیدی  مهر لالایی به گوشم 

کاش من کودکی نوپا بودم تو هنوز بودی کنارم  بودی  کنارم  

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 
2728
بهرام افشاری.بهترین بازیگری بوده که زندگیش برام الگوعه. اگه تئاتر جوجه تیغی رو ببینید میفهمید.

چیه ؟میشه بگید؟نمیتونم ببینم ولی میدونم خیلی سختی کشیده 😕

اگه دوستی نباش،دوستی تو دوری محکم تره
2738
آخه شخصیت های دوروبر خودتو خودت میشناسی من چی بگم از اعضای خانواده گرفته تا همسایه و صاحبخانه و....& ...

نیازی نیست حتما واقعی باشه 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

من همیشه از شخصیتای منفی تو داستانا خوشم میاد و بنظرم شخصیتای مثبت و فداکار و ... خیلی کلیشه ای شده مخصوصا برای رمان ها . اگه میخوای متنت ذهنی باشه از شخصیت منفی بنویس و اگه میخوای عینی باشه از شخصیت مثبت مثل پاکبانا و فروشنده های خیابونی و ... که کمتر بهشون پرداخته شده . 

موفق باشی عزیزم 🤗

تاپیکای عکس دار و هیجانی تگم کنین لطفا 😆             
چیه ؟میشه بگید؟نمیتونم ببینم ولی میدونم خیلی سختی کشیده 😕

آخه خیلی طولانیه گلم.خودت تئاتر جوجه تیغی رو تو گوگل سرچ کن بعد دان کن ببین.بعد هرچی ذهنت اومد دربارش بنویس.بیوگرافیش هم تو گوگل هست

آدمیزاد بزرگترین باگ خلقت بود⚡💀
حضرت عباس(ع)رو من خیلی تاثیر گذار بود .احساس میکنم واقعااااا دلیرتر  و محبوب تر از ایشونو نشناخ ...

کتابای زیادی ام درموردشون نوشته شده من سقای آب وادب و برادر من تویی رو خوندم

اگه دوستی نباش،دوستی تو دوری محکم تره
2706