2733
2734

غصم گرفته میخام برم برا کاری بیرون

شوهرم میاد دنبالم همین که مادرشوهرم صدای درمونو میشنوه که قفل شد میاد بیرون از بچم میپرسه کجا میخاین برین با زبان بچگانه

حالم از این زن بهم میخوره واقعا

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

واییییی شماهم‌مشکل منو داری البته من با اسانسور میرم‌میام‌ میاد جلو پنجره صدا میکنه کجا میرید😂

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
واااااقعا چندش هیتن. مخصوصا اینکه میگه باکی میخای بری؟ بعداگر بفهمن تنهاهستی، سریع شوهرشو میفرسته بر ...

خب این نشون میده براشون مهمی!!

خیلی بهتره از اینکه سگ محل کنن آدمو. والا من خوشحال میشم

مادر یه نی نی 👶
واااااقعا چندش هیتن. مخصوصا اینکه میگه باکی میخای بری؟ بعداگر بفهمن تنهاهستی، سریع شوهرشو میفرسته بر ...

فوضولن بخدا

مادر خودمم باشه من حرصم میگیره 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

من برمیگشتم مادرشوهرم می پرسید دیگه یه مدت از عمد به بچم گفتم بگو مامانم گفته فوضولی نکنم 

بزرگتر شد خود دخترم گفت بهش مامانی خیلی زشته میپرسی خودت هرروز چندبار میری بیرون مگه من میام بپرسم کجا رفتی 

بعد اون دیگه خیلی خیلی کم میپرسه

حالاچند سال قراره بمونی تو اون زندون؟

تا ۹ سالگی دخترم که از حضانت خارج شه البته اگه خدا قسمت کنه خونه جدا بخریم طلاق نمیگیرم 

شوهرم میتونم تحمل کنم مادرشو نهههههههههه

2706