2737
2734
عنوان

کسی هست برای من یه فال بگیره .💖 واقعا بهم کمک کرده 🙏❤

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 65 پست
ممکنه واس منم بگیری تو تو راهی ی‌کاری گیر کردم نمیدونم چیکار کنم 

توبلا وفقری اما بدون بانشستن کاری از پیش نمیره بیشتر از همه برای آینده ات خودت باید تلاش کنی باصبر وتلاش به خواسته ات میرسی

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم میگیری😔

عزیزم قدر لحظه هاتو بدون الان جوونی فکر های الکی نکن عمر زود میگذره از زندگیت لذت ببرناجی تو کسی نمیتونه باشه جز خدا 

به مستمندان هم کمک کن

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2731
توبلا وفقری اما بدون بانشستن کاری از پیش نمیره بیشتر از همه برای آینده ات خودت باید تلاش کنی باصبر و ...

نمیدونم باید چیکار کنم 

و منظور این فالو نفهمیدم 

تو شرایطی قرار گرفتم ک نمیدونم چی درسته چی غلط 

خیلی آدم تلاشگری هستی اما موفق نیستی هرکاری میکنی برعکس میشه اما اینبار تلاشهات جواب میده وقراره نتی ...

عزیزم برای منم بگیرلطفا😍😘

نیت کردم

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
عزیزم برای منم میگیری؟؟ نیت کردم

انقدر تلاش کردی وبه در بسته خوردی خسته شدی اما صبر کن به زودی به هرفت میرسی رازی رو میخوای برملاکنی اینکارو نکن هدفت نزدیکه اما زجر وسختی جزو پستی بلندی های مسیرته

2738
میشه برای منم بگیری ؟ مرسی

خوشحال باش به مراد دلت میرسی از گناهی که کردی توبه کن ونذرتو اداکن سعی کن کمی انفاق کنی جواب دعاهات رو خواهی گرفت

خوشحال باش به مراد دلت میرسی از گناهی که کردی توبه کن ونذرتو اداکن سعی کن کمی انفاق کنی جواب دعاهات ...

مرسیییی🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
میشه برا منم بگیری لددددددفا ممنوووووون

برای یه کاری که دوبه شکی استخاره کن یه شخصی هست که نمیذاره صحبت کنی وحرف دلت رو بگی فعلا صبر کن تا رفع بشه به عشقت قراره برسی به امید خدا

نمیدونم باید چیکار کنم  و منظور این فالو نفهمیدم  تو شرایطی قرار گرفتم ک نمیدونم چی درست ...

عزیزم بدون دونستن نیت کامل نمیشه از شعر حافظ برداشت کرد

عزیزم برای منم بگیرلطفا😍😘 نیت کردم

نیازی نیست به حرف وطعنه ی حسودها خودت روناراحت کنی امیدت بخدا باشه ازخدا کمک بخواه وبه روت نیار اما به زودی دست بدخواهانت رو میشه

نیازی نیست به حرف وطعنه ی حسودها خودت روناراحت کنی امیدت بخدا باشه ازخدا کمک بخواه وبه روت نیار اما ...

نیتم رسیدن ب عشقمه میتونی یکی دیگ برام بگیری لطفا

مرسی💛

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2706