2726

واقعا ممنونتون میشم.💖🙏

الآن نیاز دارم 😔

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

نیت کن فال حافظ بگیرم

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیت کن فال حافظ بگیرم

برا منم لطفا بگیر

نیت کردم

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2728
نیت کن فال حافظ بگیرم

نیت کردم 

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
برا نکن بگیر

یه کار اشتباهی کردی راه حلش فقط عذر خواهیه از خرا بخواه که مشکلتو حل کنه خدا دوست داره که بهش نزدیک باشی نذر کردی که مشکلت حل بشه راه راستو میری پس بهتره از الان بری سمت خدا

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
برا منم لطفا بگیر نیت کردم

غیر یک نفر کسی قدرتو نمیدونه همیشه راه درستو رفتی وکار درستو انجام دادی اما هرچی ازخدا میخوای بهت نمیدونه نگران نباش خدا حواسش بهت هست قدرتو میدونه

غیر یک نفر کسی قدرتو نمیدونه همیشه راه درستو رفتی وکار درستو انجام دادی اما هرچی ازخدا میخوای بهت نم ...

برا من لطفا بگیر

چه بگویم..نگفته هم پیداست..غم این دل؛ مگر یکی وُ دوتاست
غیر یک نفر کسی قدرتو نمیدونه همیشه راه درستو رفتی وکار درستو انجام دادی اما هرچی ازخدا میخوای بهت نم ...

ممنون ازت😘😘😘

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
نیت کردم 

یه خبر خوش بهت میرسه که حتی اطرافیانتم خوشحال میشن فقط مات ومبهوت میمونی که چطور این اتفاق افتاده خدارو شکر کن

2706