2726
عنوان

از نامزدم بزرگترم

240 بازدید | 19 پست

بچه ها من از نامزدم‌نزدیک دو سال بزرگترم اما خونواده من نمیدونن و گفتم هم سنیم بنظرتون بهشون بگم ؟؟اخه قیافه ها و تیپمون اصلا نشون نمیده که من بزرگترم هیچکی باورش نمیشه!

خودش قبول کرده با موضوع مشکل نداره؟؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موقع عقد متوجه نشن؟

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔

زن داداش من ده سال بزرگتره😐 داداشم ۲۵ سالش بود گفته بود ۱۸ سالمه قبل عقد گفت ۲۵ سالمه بعد عقد گفت ۲۸ سالمه بعد فهمیدیم ۳۵ سالش بوده خلاصه چند مرحله گذروند دو سال که چیزی نیست بگو چه مشکلی داره

زن داداش من ده سال بزرگتره😐 داداشم ۲۵ سالش بود گفته بود ۱۸ سالمه قبل عقد گفت ۲۵ سالمه بعد عقد گفت ۲ ...

اخه میترسم همینو بهونه کنن ما الان چهار ساله باهمیم منم تک فرزندم نمیخوام بهونه دست پدر و مادر حساس خودم بدم وگرنه خودمون با این مساله مشکلی نداریم اصلا.

زن داداش من ده سال بزرگتره😐 داداشم ۲۵ سالش بود گفته بود ۱۸ سالمه قبل عقد گفت ۲۵ سالمه بعد عقد گفت ۲ ...

شما با این اختلاف سن مشکل ندارید؟؟

چرا داداششت اون‌پسند کرده معیارش چی بوده

اخه ما یه مورد همینجوری پیش اومده میگیم خوب نیست

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706